זוהתה גופת נעדר שנמצאה בחולות יבנה

הותר לפרסום: אחרי יותר מחצי שנה של חיפושים, זוהו שרידי גופתו של הנעדר אליהו לוי בן ה-47 מיבנה. גולגולת אדם שנמצאה בחולות העיר לפני כ-3 חודשים הועברה לבדיקה במכון לרפואה משפטית באבו כביר, שאישר כי מדובר בנעדר

הנעדר אליהו לוי (משטרת ישראל)

יותר מחצי שנה אחרי שהוכרז נעדר, נמצאו שרידי גופתו של אליהו לוי, שנעדר אחרי שיצא מביתו בערב פסח האחרון. חיפושים שנערכו אחריו בחודשים האחרונים לא הניבו תוצאות, עד שלפני שלושה חודשים התקבל דיווח במשטרת יבנה על מציאת גולגולת בחולות ליד מחלף יבנה. שני עובדים באתר הבנייה הסמוך איתרו את הגולגולת והיא הועברה לבדיקה שבסופה נקבע כי מדובר בנעדר אליהו לוי. נסיבות מותו עדיין נבדקות.

לוי בן ה-47, תושב יבנה, נראה לאחרונה ב-18 באפריל באזור התעשייה בעיר. כשלא שב לביתו, החלו בני משפחתו לחפש אחריו. הניסיונות ליצור עמו קשר או לאתר את מקום הימצאו כשלו, והם פנו למשטרה. במקביל לפעילות המשטרה, המשיכו בני המשפחה לערוך חיפושים אחריו.

בהודעה מטעם המשטרה נמסר כי "במהלך חודש אוגוסט נמצאה בחולות יבנה גולגולת אדם, שהועברה לבדיקה במכון לרפואה משפטית באבו כביר. החודש התקבלה תשובת המעבדה, ועל פי השוואת DNA נמצאה התאמה לנעדר אליהו לוי".

במשפחתו דורשים שהגופה תעבור הליך זיהוי נוסף ומדגישים שכרגע לא תיערך הלוויה.

בתחילת השבוע: זוהתה גופת הנעדר שנמצאה בחולות ראשון לציון

מדובר במקרה השני השבוע. בתחילת השבוע הותר לפרסום כי גולגולת ועצמות אדם נוספות שהתגלו בתחילת החודש בחולות ראשון לציון, שייכות לירין שאטי ז"ל בן ה-17, שהוגדר נעדר מאז אוקטובר האחרון.

חקירת הפרשה הועברה לידי אנשי היחידה המרכזית של מחוז תל אביב במשטרה. לפי מצב גופתו, נראה כי שאטי נרצח בירייה בראשו. שאטי החזיק ברישיון נהיגה באופנוע. זמן מה טרם מותו הוא החל לעבוד בבית עסק להמרת מטבעות והחלפת כספים בתל אביב. במסגרת תפקידו, ייתכן שנחשף לגורמים שליליים שונים.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק