באר שבע: 3 נערים חשודים באונס קבוצתי של בת 13 שהכירו בפייסבוק

נערה כבת 13 טוענת ששלושה תלמידי תיכון שהכירה בפייסבוק כפו עליה לקיים איתם יחסי מין בביתה לפני כחודש וחצי. השלושה נעצרו היום לחקירה לחקירה במהלכה טעו: הכל היה בהסכמה. המשטרה תערוך עימות בין החשודים למתלוננת

חשד לאונס קבוצתי של נערה בת 13: תלמידת כיתה ט' מבאר שבע התלוננה כי שלושה תלמידי תיכון בעיר, שהכירה דרך הרשת החברתית פייסבוק, אנסו אותה יחד בביתה. השלושה נעצרו ובחקירתם הודו שקיימו יחסי מין עם הנערה, אך טענו כי הכל נעשה בהסכמה.

על פי החשד, לפני כחודש וחצי, הכירה הנערה הלומדת בתיכון בעיר שלושה נערים הגדולים ממנה בשנה ולומדים בתיכון אחר. ההיכרות נעשתה דרך הפייסבוק, ובשלב מסוים, הגיעו השלושה לביתה של הנערה. כאשר היו שם, טוענת הנערה, אנסו אותה שלושתם בכוח.

לפני מספר ימים התלוננה הנערה במשטרה על האונס. שוטרים בלבוש אזרחי נשלחו לתיכון בו לומדים הנערים החשודים כדי לעצור אותם לחקירה. מנהלת בית הספר שיתפה פעולה עם השוטרים, וקראה לתלמידים למשרדה בזה אחר זה.

כשהגיעו הנערים לחדר המנהלת, הם נעצרו ונלקחו לחקירה במהלכה הודו שקיימו יחסי מין עם המתלוננת, אך טענו בתוקף כי מדובר ביחסים בהסכמה. המשטרה עורכת הערב עימות בין המתלוננת לנערים בניסיון לאסוף מידע נוסף על האירוע לכאורה. השלושה עדיין לא הובאו לדיון בהארכת מעצרם.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת