תדהמה במשטרה: שוטר חשוד שהזמין חיסול לחבר של בת זוגו

פרשה חמורה, שרוב פרטיה אסורים לפרסום, מטלטלת את המשטרה: שוטר ותיק ומוערך מהצפון חשוד שפעל לחיסול חבר קרוב של זוגתו. חקירה שנפתחה נגדו הובילה למעצרו, היום הוא הובא כאחד העבריינים לבימ"ש השלום בנצרת, שם הוארך מעצרו בשבוע. מחשש לפגיעה בו הוא מוחזק בבידוד בבית המעצר

החשוד בבימ"ש השלום בנצרת, היום (חדשות 2)

בית משפט השלום בנצרת האריך בשבוע את מעצרו של שוטר ותיק ומוערך מאזור הצפון, שנעצר בחשד שיצר קשר עם גורמים עבריינים כדי שיחסלו חבר קרוב של בת זוגו. מעצרו של האיש, שעבד שנים רבות בשירות לובשי המדים הכחולים, הדהים את עמיתיו לעבודה. בנוסף הוארך גם מעצרה של בת הזוג בשלושה ימים.

חקירה שנערכה במחלקה לחקירות שוטרים, הובילה למעצרו של השוטר בשבוע שעבר, יחד עם גורמים נוספים המעורבים בפרשה. מחשש לפגיעה בו, הוטל צו איסור פרסום על רוב פרטי הפרשה, והדיונים בעניינו נערכים בדלתיים סגורות בבית המשפט. גם במעצר, השוטר מופרד מהעצירים האחרים ומוחזק בבידוד.

עורך דינו ארז מרקוביץ' אמר לחדשות 2 באינטרנט כי מדובר בשוטר ותיק ובכיר בעל שם, שנמצא תחת איום גבוה, וזו הסיבה שבגללה הוא נמצא בבידוד. השוטר הוותיק חשוד בסעיפים של שידול לרצח, ניסיון רצח, קשירת קשר לביצוע פשע, סחיטה באיומים וסחר באמצעי לחימה. היום יחליט בית המשפט אם להאריך את מעצרו, ולשלוח את השוטר המוערך להמשך מעצר כאחד העבריינים.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת