תפנית בחקירת מותו של יוסי דהן; חברו נהג בשלילה וגרם להתהפכות הרכב

עשרה ימים לאחר שנדרס בידי רכב בתום בילוי, הצליחה המשטרה לפענח פרט נוסף בחקירת מקרה מותו של יוסי דהן. מ', חברו של דהן, נעצר בחשד לנהיגה בפסילת רישיון ולטענת המשטרה הוא האחראי להתהפכות הרכב - שלאחריה יצא דהן לכביש ונדרס

תפנית בחקירת מותו של יוסי דהן, שנדרס למוות בתום בילוי לפני עשרה ימים סמוך לבסיס תל נוף. המשטרה עצרה היום את מ', חברו של דהן, בחשד שהוא היה זה שנהג ברכב בזמן שרישיונו נשלל - והתהפך. מחר תבקש המשטרה מבית המשפט להאריך את מעצרו של מ', החשוד בנהיגה תחת פסילת רישיון ושיבוש הליכי חקירה.

התפנית הדרמטית הגיעה לאחר שהמשטרה זימנה את כל ארבעת החברים שנסעו ברכב באותו לילה לחקירה, כאשר אז התברר כי מ' חזר לבית החולים קפלן ברחובות, לשם הסיע שלושה מהחברים שנפצעו קל בקטטה, ותיאם איתם גרסאות.

לאחר מכן נסע יחד עם יוסי דהן ז"ל מרחובות לכיוון אשדוד, שם רכבם התהפך, ולאחר מכן דהן יצא מהאוטו כשהוא בהשפעת אלכוהול, צעד במרכז הכביש נגד כיוון התנועה ונדרס על ידי רכב חולף.

מהמשטרה נמסר בתגובה כי בשלב זה הם לא מתייחסים לטענות. "כשנמצה את החקירה נעדכן", הוסיפו. החקירה ממשיכה להתנהל במחלק התנועה של מחוז השפלה, בפיקודו של רפ"ק שי מזרחי.

אמו של דהן ז"ל: בגדו בי

בשיחה עם אתי דהן, אמו של יוסי דהן, העלתה אמו של המנוח טענות קשות כלפי התנהגות חבריו באותו ערב. "הם היו כמו אחים. הם גדלו כאן, אכלו ושתו. אני לא מאמינה שהם הפקירו אותי ככה - אני מרגישה נבגדת".

לגבי ההתפתחות בחקירה אמרה דהן כי הייתה לה תחושה שדהן אל נהג ברכב, ועתה המשטרה הוכיחה את טענותיה. "הוא קיבל חינוך טוב בבית, ותמיד ידע ש'אם שותים לא נוהגים', אני מקווה שהמשטרה תצליח להוכיח שמ' נהג ברכב ולטהר את שמו של יוסי ז"ל", סיכמה.

יוסי נהרג בתום לילה רווי אלימות ואלכוהול

ביום שישי לפנות בוקר, לפני כשבועיים בסביבות 3:30 לפנות בוקר, יצאה החבורה מהמועדון, ואז כנראה התפתחה קטטה ביניהם לבין בליינים אחרים. שלושה מהחברים נפצעו, דהן וחבר נוסף פינו אותם בכוחות עצמם לבית החולים קפלן ברחובות. לא ברור מה גרם לקטטה ועם מי רבו החברים. שלושת החברים נפצעו באורח קל, קיבלו טיפול רפואי ושוחררו לבתיהם.

דהן וחברו המשיכו אז בדרכם ונסעו על כביש 40, לכיוון דרום. קצת אחרי בסיס תל נוף, מסיבה לא ברורה, איבדו שליטה על כלי הנהיגה. הרכב התהפך שלוש פעמים ונזרק אל מחוץ לכביש. באורח פלא השניים שרדו את התאונה, יצאו מהרכב והתחילו לצעוד בניגוד לכיוון התנועה. דהן, כנראה תחת השפעת אלכוהול, צועד במרכז הכביש, בעוד חברו צועד בשוליים. לפתע, רכב שהגיע מכיוון צפון פגע בדהן בעוצמה, והוא נהרג במקום.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת