הקופה הגנובה אותרה בבית בחולון

התפתחות בפרשת גניבת קופי הסנאי מהחי-פארק. המשטרה עצרה אמש את תושב חולון, לאחר שבדירתו נמצאה אחת הקופות שנגנבו. הקופה, שעברה בדיקות רפואיות בהצלחה, הוחזרה ללהקה שקיבלה אותה בהתרגשות. קופה נוספת אותרה בבית בפרדס כץ. המשטרה מבקשת את עזרת הציבור בחיפושים אחר ארבעת הקופים שטרם אותרו

התפתחות בחקירת גניבת הקופים מהחי-פארק: המשטרה עצרה אמש בחולון חשוד שני במעורבות בפרשה. בביתו נמצאה קופה נוספת שנגנבה במהלך השבוע. ארבעה קופים עדיין נעדרים.

המשטרה ממשיכה בחיפושיה אחר יתר הקופים שנלקחו במהלך השבוע מהחי-פארק בקרית מוצקין. תושב חולון בשנות ה-40 לחייו נעצר אתמול כשבחזקתו אחת הקופות, והוא הובא הבוקר לדיון בהארכת מעצרו. הקופה, ששמה גילה, עברה סדרת בדיקות רפואיות ולאחר שהתגלה כי מצבה טוב, היא הוחזרה ללהקתה שקיבלה אותה בהתרגשות.

קופה נוספת נמצאה בפרדס כץ

אתמול התגלה כי שישה קופים ננסיים מסוג סנאי נגנבו מהחי-פארק. מדובר בקופים יחודיים שמלבד הצגתם בגן החיות, משמשים בטיפול בילדים בעלי תסמונת דאון. מנהלי המקום מסרו כי אתמול הוחזרה לידיהם אחת הקופות, לאחר פשיטה של פקחי רשות הטבע והגנים על ביתו של חשוד נוסף בפרדס כץ.

מנהל החי-פארק יגאל פדידה אמר אתמול לחדשות 2 באינטרנט כי במשך מספר ימים נגנבו בזה אחר זה קופים מסוג סנאי. "הגנב היה מגיע לגן ומאכיל את הקופים בבמבה לתוכה הכניס חומר מרדים. אחרי שהקוף היה נרדם, החשוד הכניס אותם לתוך תיק שהביא עימו ועוזב את הפארק", הסביר פדידה.

"מבין ששת הקופים שנגנבו היו גם אם והגור שלה. הפקחים הצליחו להחזיר לנו את האם", סיפר אתמול מנהל החי-פארק.

ארבעת הקופים הנותרים עדיין נעדרים ובמשטרה מבקשים את עזרת הציבור באיתורם.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת