נכה צה"ל חשוד שהטריד מינית מתנדבת בת 18

מתנדבת בשירות לאומי בארגון לנכי צה"ל, בת 18, התלוננה נגד נכה צה"ל שעבד עמה על הטרדות מיניות. בריאיון לגלי צה"ל סיפרה הצעירה כי בנות נוספות שהוטרדו חוששות להתלונן נגדו. "הוא דחף לי את היד מתחת לחולצה. מישש, חייך ויצא". עורכת דינו של החשוד מכחישה: "מקור התלונה במאבקים פוליטיים בארגון"

כתב אישום יוגש בימים הקרובים נגד נכה צה"ל כבן 50 בחשד שהטריד מינית מתנדבת שירות לאומי בת 18 שהתנדבה בארגון לנכי צה"ל. הנערה סיפרה שהחשוד, שגם הוא מתנדב בארגון, חזר על מעשיו במספר הזדמנויות למרות התנגדותה.

"הוא הרשה לעצמו להכניס את היד שלו", סיפרה הצעירה בריאיון לגלי צה"ל, שם נחשפה הבוקר הפרשה. לדבריה, למרות שלבשה בגדים ארוכים, "היד שלו השתלשלה מתחת לחולצה, מתחת לזה של החזייה, והוא החליט למשש, לחייך ולצאת". היא הייתה כל כך מופתעת מהמעשים שהתקשתה להתלונן נגדו. "הייתי פשוט בשוק. אני שומרת נגיעה והוא כל הזמן היה מציק לי והיה נוגע בי כשהייתי אומרת לו שאני שומרת נגיעה ושלא ייגע בי, והוא היה ממשיך כל פעם".

הצעירה סיפרה שבהמשך, החשוד הציע לקיים פגישה במהלכה הבטיח להתנצל. "הוא רצה שנעשה פגישה ושהוא יתנצל ושהוא יצטער ויתחרט, ובעימות הוא פשוט לא הצטער על שום דבר והוא לא התנצל והוא פשוט הכחיש הכל. וכל דבר שאמרתי לו, אתה עשית ככה ועשית ככה והוא אמר 'לא היה ולא נברא'".

"בנאדם שמצטער זה אומר שהוא מצטער כי הוא עשה משהו", טענה הצעירה והוסיפה כי ישנן מתלוננות נוספות, אך הן חוששות לספר את מה שעולל להן לכאורה. זו הסיבה שהצעירה סירבה להגיע להסדר פשרה עם המתלונן והחליטה להגיע עד בית המשפט, כדי להוכיח את טענותיה.

עורכת דינו של המתלוננת, אלמוגית אביטל, טוענת בשמו של החשוד, כי מאבקים פוליטיים גרמו לצעירה להתלונן ומכחישה שהאיש ביצע מעשים מגונים במתנדבת. "מדובר בתלונה שקרית, הלקוח שלי מעולם לא הטריד את המתלוננת או כל אישה אחרת. בארגון נכי צה"ל יש מאבקים פוליטיים והתלונה הזאת היא בפשטות ניסיון לחיסול חשבונות בתוך הארגון ועל כך יש להצר. מדובר באדם חם ישר ולבבי, אהוב על הבריות. הוא נפצע אנושות במלחמת יום הכיפורים ונלחם על חייו, הוא ייאבק בבית המשפט על שמו הטוב והוכחת חפותו".

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת