בגלל ההתאבדויות: מנכ"ל עזריאלי נחקר באזהרה בחשד לגרימת מוות ברשלנות

מרחב ירקון במשטרה פתח בחקירה נגד חברת מגדלי עזריאלי ומנכ"לה, בחשד לגרימת מותם ברשלנות של 10 בני אדם שהתאבדו בקפיצה מהמגדל בשלוש השנים האחרונות, לאחר שהחברה נדרשה להגביה את הגדר ולא עשתה זאת

בשנים האחרונות בחרו עשרה בני אדם לסיים את חייהם בקפיצה ממגדלי עזריאלי. בימים אלה, מנהלת המשטרה חקירה נגד החברה שמפעילה את המגדלים ונגד מנכ"ל החברה שאף נחקר באזהרה, בחשד לגרימת מותם ברשלנות.

בשל הפיכת המגדלים ליעד מועדף עבור מתאבדים, שיגרה לפני שלוש שנים עו"ד רות דוד, ששימשה אז כפרקליטת מחוז ת"א, בקשה לחברה להגביה את הגדר שנמצאת במרפסת המגדלים - על אף שזו עמדה בתקן.

לטענת גורמים המקורבים לחקירה, עזריאלי לא הגביהו את הגדר, ובעקבות כך המשיכו אנשים להתאבד בקפיצה מהמגדלים. כעת, החקירה ממשיכה להתנהל במרחב ירקון של המשטרה מתוך כוונה להגיש כבר בטווח הנראה לעין כתב אישום נגד המעורבים.

מחברת מגדלי עזריאלי נמסר בתגובה: "ביוני האחרון קבעה נשיאת בית המשפט המחוזי-מרכז, הילה גרסטל, במסגרת תביעת משפחות שני מתאבדים כי קבוצת עזריאלי פעלה על פי התקנים ולא נהגה ברשלנות או בזלזול בחיי אדם. נהיה מוכנים לשתף פעולה עם כל הנחיה של רשויות התכנון".

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת