מזהים את השודד עם היד התותבת?

שודד לא שגרתי הגיע לפני כשנה לפיצוצייה ביפו ותקף את המוכר באמצעות סכין. המוכר שנבהל ניסה להימלט, ואז השודד - כשבידו מותקנת פרוטזה - הניף כסא על המוכר, ואז נמלט מהמקום עם סכום כסף גדול. כעת מבקשים במשטרה את עזרת הציבור בניסיון לאתרו

בימים אלה מתנהלת חקירה במרחב יפתח של המשטרה בניסיון לאתר שודד ביפו, שתקף עובד בפיצוצייה ברחוב שלבים בעיר. שנה לאחר האירוע, המשטרה עדיין לא עצרה את החשוד, וכעת היא מבקשת את עזרת הציבור בניסיון לאתר את התוקף.

האירוע התרחש באוקטובר בשנה שעברה. בתיעוד מצלמות האבטחה מהאירוע, נראה השודד כשהוא מתנפל על המוכר עם סכין. תחילה הוא דורש מהמוכר לפתוח את שתי הקופות, ומרוקן אותן מתוכנן. אך נראה שהוא אינו מסתפק בכסף, ותוקף את המוכר באמצעות כסא שהיה במקום בניסיון למנוע ממנו לרדוף אחריו.

לדברי המשטרה, השודד נמלט עם סכום כסף גדול. מצלמות האבטחה חושפות שהחשוד מרכיב תותב בידו הימנית, ומשתמש בידו השמאלית כדי לתקוף את המוכר. בזמן השוד הוא חבש כובע בהיר שמקשה על זיהויו, אך במשטרה מקווים שתקריב של הסרטון יוביל לזיהויו.

במשטרה מבקשים מכל מי שמזהה את השודד או יודע פרטים אודות מקום הימצאו להתקשר למחלק פשעים מרחב יפתח 03-6801721 או 03-6801780 או למוקד 100 ולציין כי מדובר בחשוד בתיק 2010\286825.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת