חשד: גנב מרכבים שחנו בבית העלמין

בשבועות האחרונים התקבלו תלונות רבות על גניבה מתוך רכבים מחניון בית העלמין סגולה בפ"ת. המשטרה ביצעה מארבים בסופם נעצר גבר בן 52 שנתפס "על חם" כשהוא פורץ למכונית. על פי החשד נהג לעבור בין בתי העלמין ולשדוד משפחות אבלות שליוו את יקיריהן

חשד: שדד משפחות אבלות. ארכיון (AP)

גנב חצוף במיוחד: המשטרה עצרה אתמול גבר בן 52 בחשד שנהג לפרוץ לכלי רכב של משפחות אבלות ומנחמים בזמן שביקרו בבית העלמין סגולה בפתח תקווה.

הפרשה נחשפה לאחר שבשבועות האחרונים התקבלו תלונות רבות במשטרת פתח תקווה, ממשפחות שהגיעו לבית העלמין כדי ללווות את קרוביהן למנוחת עולמים - וגילו שרכבם נפרץ.

בניסיון למצוא את מי שעומד מאחורי הגניבות, הקימה המשטרה תצפיות ומארבים סמוך לבית העלמין. בשלב מסוים הבחינו השוטרים בחשוד שמתקרב לחניה במקום ובוחן את כלי הרכב.

לאחר מספר דקות הבחינו כי החשוד פורץ לאחת המכוניות וגונב מתוכה תיק, מה שנתן אור ירוק לביצוע המעצר. בחיפוש שערכו ברכבו של החשוד, תושב תל אביב, התגלה רכוש שנגנב כמה שעות קודם לכן בבית העלמין במורשה.

מבדיקה נוספת מתגלה כי החשוד נהג על פי החשד לעבור מבית עלמין אחד לשני באמצעות רכבו, כשהוא תחת פסילה. הוא נחקר, נעצר ובמהלך היום יובא לבית משפט השלום בפתח תקווה, שם תבקש המשטרה להאריך את מעצרו.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת