כך המוכר בחנות הדף שודדים אלימים

לפני כחודש נכנסו 2 גברים רעולי פנים לחנות משקאות אלכוהוליים בפתח תקווה, ריססו גז מדמיע על לקוחות ותקפו אחרים בשוקר חשמלי. מצלמות האבטחה במקום קלטו את ההתרחשות האלימה, שהסתיימה עם בריחתם של החשודים בעקבות מאבק עם המוכר. כך זה נראה

המצלמות תיעדו ניסיון שוד אלים: שני צעירים רעולי פנים נכנסו בחודש שעבר לחנות ברחוב תל חי בפתח תקווה, והחלו באלימות לרסס גז מדמיע לעבר הלקוחות ולתקוף אותם בשוקר חשמלי. סרטון ממצלמות האבטחה שהוצבו בחנות מתעד את האירוע האלים שהתרחש לפני כחודש והסתיים עם בריחתם של החשודים בעקבות מאבק שהתפתח עם מוכר החנות העיקש, שלא נבהל מהאלימות ומ"כלי העבודה" שהביאו עימם הפורצים.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת

חוקרי מחלק הפשעים של תחנת פתח תקווה בפיקודו של רס"ר מיכאל אפרימה פתחו בחקירה בניסיון לאתר את שני השודדים שהצליחו להימלט מהחנות. ארבעה ימים לאחר מכן, בתום פעולות חקירה מאומצות, אותרו שני חשודים, תושבי העיר בני 26 ו-22, הם נעצרו ונחקרו.

במהלך חקירתם קשרו השניים את עצמם לאירוע ואמרו כי המניע לשוד היה חובות כספיים אליהם נקלעו. לדבריהם, השניים הסתבכו בחובות בעקבות הימורים.  

"מדובר באירוע חמור של תקיפה ללא הבחנה במהלך ניסיון שוד", אמר מפקד התחנה סנ"צ טל פיקרביץ. "כחלק מהלחימה בפשיעה הושקעו בפענוח האירוע מאמצים רבים ולמען בטחון הציבור". במשטרה אוספים נגדם כעת את הראיות האחרונות, בכוונה להגיש נגדם כתב אישום חמור בשבועות הקרובים.