צלב הקרס של רוצח האישה בת"א

שבוע אחרי שנתפס על ידי רחל ג'אנו בעת שגנב כסף מארנקה, ובתגובה הוא רצח אותה והצית את דירתה, הבינו החוקרים כי "דוד שוורץ" אינו עולה יהודי מגרמניה כפי שהוא התוודה - אלא עבריין רכוש גרמני שהיגר לישראל ללא היתר, ששמו בכלל ולנטין שוורצה. במשטרה סבורים כי למרות הכל - המניע למעשה לא היה אנטישמי

רחל ג'אנו נרצחה בשבוע שעבר בדקירות סכין ביתה שבתל אביב, ודירתה הוצתה. זמן קצר אחר כך נעצר חשוד שהודה במעשה וזוהה תחילה כ"דוד שוורץ", מחוסר דיור ובן לאב יהודי שעלה לישראל מגרמניה. הוא ביצע את הרצח אחרי שהמנוחה הבחינה בו גונב כסף מתוך ארנקהּ האישי.

עם התקדמות החקירה, הבינו במשטרה כי זהותו של החשוד שונה בתכלית מכפי שהוא טען בפני החוקרים. אחרי שהתבקש להתפשט מבגדיו לצורך צילום גופו, נחרדו החוקרים להבחין בעור גופו המכוסה קעקועים של סמלים נאציים - צלב קרס והכתובת: "אס.אס.".

בהמשך, התברר כי "דוד שוורץ" הוא למעשה ולנטין שוורצה, שהגיע לארץ לפני כשנה כתייר מגרמניה ומאז שהה בישראל ללא היתר. הוא אינו יהודי, ובירור העלה כי לשוורצה עבר פלילי של עבירות בתחום הרכוש.

למרות הקעקועים הרבים על גופו, במשטרה חושדים כי שוורצה לא רצח את ג'אנו מתוך מניע אנטישמי - אלא בגלל שהיא תפסה אותו "על חם" בשעה שהוא גנב את כספה.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת