קריית גת: שוטרים חשודים בקבלת שוחד

בבית המשפט הוארך היום מעצרם של שלושה שוטרים ובעל עסק הובלות, בחשד לעבירות שוחד ועבירות נוספות. מפרוטוקול הארכת המעצר עולה החשד כי השוטרים קיבלו טובות הנאה בתמורה להתעלמות מעבירות תנועה שעשה בעל העסק והתנכלות למתחריו

שוטרים חשודים בקבלת שוחד. אילוסטרציה (חדשות 2)

שלושה שוטרים חשודים שקיבלו שוחד בתמורה לשימוש לרעה בתפקידם כשוטרי תנועה. חוקרי מח"ש טוענים כי השלושה סייעו לבעל עסק הובלות, בכך שהתעלמו מעבירות תנועה שביצע, ביטלו לו דוחות ורשמו דוחות למתחרים שלו, תמורות טובות הנאה. בית משפט השלום בירושלים האריך היום את מעצרם של שלושת השוטרים ובעל חברת ההובלות בחמישה ימים.

השוטרים ובעל העסק חשודים בעבירות של קבלת שוחד, מתן שוחד, קבלת טובות הנאה, שיבוש הליכי משפט, מרמה והפרת אמונים וסיכון חיי אדם בנתיב תעבורה. בית המשפט הכריע כי קיים חשד שהוא מעבר לסביר שהחשודים אכן ביצעו את המעשים.

בין טובות ההנאה שקיבלו, על פי החשד, שלושת השוטרים: הטבות בשימוש בטלפון סלולרי, שיפוץ בביתו של אחד השוטרים, מוצרי מזון ועוד. בתמורה לטובות אלה, סייעו השלושה לבעל העסק בדרכים שונות לטובת עסק ההובלות שלו. עם זאת, הפירוט המדויק של מעשי השוטרים נשאר כרגע בדוח סודי שהכינה מח"ש.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת