הושחתה מצבתו של סמי עופר בתל אביב

אלמונים השחיתו במהלך הלילה את מצבת הקבר של סמי עופר ז"ל בבית הקברות טרומפלדור בתל אביב. על מצבת האבן צוירה תגית מחיר של 100 שקלים. המשטרה חוקרת

סמי עופר ז"ל (חדשות 2)

אלמונים השחיתו את מצבתו של איל ההון סמי עופר, בבית הקברות טרומפלדור בתל אביב, כחמישה חודשים לאחר מותו. על המצבה צוירה תגית מחיר של 100 שקלים. המשטרה פתחה בחקירה.

בזמן הלווייתו של עופר, השמיע הבלוגר אלון עוזיאל מוזיקה בעוצמה רבה בביתו הסמוך לבית הקברות. בקטע וידאו שהועלה ליוטיוב מתועד עוזיאל רוקד בביתו לצלילי השיר "The Day That Thatcher Dies" בזמן שאלפים מלווים את סמי עופר בדרכו האחרונה.

בדף הבלוג שלו כתב עוזיאל: "יעל ואני גרים ממש מעל בית הקברות של טרומפלדור וממש לא מזמן התחילה פה הלוויה של סמי עופר, שמחנו, סך הכל זה כיף כשאנשים כאלו מתים, אפילו שהם לא נעלמים אלא רק מתחלפים. אז החלטנו לעשות מסיבה על המרפסת".

בשבוע שלפני מותו של עופר בחודש יוני האחרון, התפוצצה פרשת "עופרגייט", במסגרתה הואשמה משפחת עופר בסחר עם אירן דרך חברות ספנות שבשליטתה. ארה"ב אף הטילה סנקציות על חברת "טנקר פסיפיק" הסינגפורית, לאחר שזו מכרה מכלית לאירן. הפרשה הסתעפה ונודע כי חברות ספנות נוספות של משפחת עופר לכאורה סחרו עם אירן. לאחר מותו של סמי ואחיו יולי עופר ז"ל כשלושה חודשים אחריו, נסגרה החקירה והחברה נוקתה מאשמה.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת