סגן השר איוב קרא נחקר באזהרה

מאז חשיפת החקירה נגד סגן השר לפיתוח הנגב והגליל, הכחיש קרא את החשדות נגדו וטען שמדובר בעלילה. היום הוא נחקר במשרדי היחידה הארצית לחקירות הונאה בלוד תחת אזהרה, והכחיש שביצע מעשים מגונים באישה שעבדה עמו

סגן השר בחקירה: במשרדי היחידה הארצי לחקירות הונאה בלוד נחקר היום במשך 5 שעות סגן השר איוב קרא (ליכוד), בחשד שביצע מעשים מגונים בצעירה שעבדה עמו. בעקבות חקירה שהתנהלה נגדו במשטרה, זומן סגן השר לחקירה ונשאל על עבודתו עם המתלוננת לפני כארבע שנים. קרא מצדו מכחיש מכל וכל את החשדות הללו וטוען שהצעירה טופלת עליו עלילה מרושעת. בתום החקירה הוא שוחרר לביתו.

עם חשיפת החשדות נגדו בחודש שעבר, טען קרא כי מדובר בעלילה. קרא הדגיש כי "מאז שאני מכהן בתפקיד לא עבדה עמי אף בחורה, לא ישבתי עם בחורה לשיחה בארבע עיניים ואפילו לא שאלתי לדעתה של שום עובדת משרד כשהיא לבד. לא היו דברים מעולם ואני מכחיש את כל הדברים", בריאיון שנתן בחודש ספטמבר.

על האפשרות שמדובר במהלך מכוון של נקמה נגדו השיב סגן השר: "הייתה אישה שביקשה לעבוד בלשכה שלי. כנראה שהיא מאוד רצתה להיות לידי ובמחיצתי - ואני לא רציתי בחורה לידי".

בסופו של הריאיון, לאחר שתשומת לבו הופנתה לעובדה כי מתלוננת נוספת נגדו מתכוונת לשטוח בקרוב את גרסתה, סיכם קרא: "אני רק יכול לומר שאני מצטער שאנחנו חיים בעולם כזה שאתה עושה טוב למישהו ואתה מנסה לגרום לאנשים להרגיש טוב, ובסופו של דבר הופכים את הקערה למשהו רע".

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת