המשטרה: "רוצח החתולים" נעלם או נמלט

אלפי גולשים מנהלים בשבועות האחרונים מצוד עצמאי אחר גבר בשם יוסי כהן, שצולם כשהוא משסה את כלבתו בחתולי רחוב וגורם למותם. עכשיו, המשטרה החליטה לפתוח בחקירה. "מבדיקה נראה כי הבחור נעלם או נמלט", כתבה המשטרה בעמוד הפייסבוק שלה

הכלבה בוניטה. מתוך פייסבוק (חדשות 2)

לפני מספר שבועות פורסם בפייסבוק וביוטיוב סרטון של גולש בשם יוסי כהן, שעל פי החשד שיסה פעמים רבות את כלבתו "בוניטה" בחתולים. כהן אף התרברב במעשים הקשים בדף הפייסבוק שלו מספר פעמים.

הסרטון, שעורר הדים ותגובות נזעמות רבות, הביא את הגולשים לנסות ולאתר את אותו אדם. המשטרה, כך נראה, החליטה היום להיכנס לעובי הקורה.

בעקבות תלונות רבות של גולשים, הודיעה הערב המשטרה בעמוד הפייסבוק שלה כי משטרת ירושלים פתחה בחקירה נמרצת ללכידתו של כהן, תוך הפעלת אמצעים מודיעיניים סמויים להבאתו לחקירה. "מבדיקה נראה כי הבחור נעלם או נמלט לאחר פרסום הסרטון", נמסר.

אז, במידה וראיתם וזיהיתם את אותו אדם, אתם מוזמנים לפנות למשטרת מחוז ירושלים או למוקד 100.

בעבר נטען ממקורות שונים כי כהן התגורר בכלל באפריקה ושם ביצע את המעשים, אך לא ברור האם הוא שב ארצה או ממשיך לחיות באפריקה. בחודש מרס כתב כהן בדף הפייסבוק שלו: "מצאתי איפשהו גור חתולים היום. אז אחרי שהשתמשתי בו לאלף את בוניטה שלא לצאת מן החצר, שחררתי אותה. איך שהיא ריסקה לו את הגולגולת... ". בחודש יולי הוסיף: "לפני שבוע וחצי דרסתי כלב. לפני יומיים בוניטה הרגה כלב בג'ונגל. אז אני בא אל בוניטה ואומר לה: הורגים כלבים... אה?".

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת