חשד: גנב צמיגים מרכב כדי להעביר את רכבו טסט

תושבת המרכז שהבחינה כי רכבה נוסע באופן חריג מהרגיל, הביאה אותו לבדיקה במוסך - שם נמסר לה להפתעתה כי כל צמיגיו הוחלפו באחרים. היא מיהרה להגיש תלונה במשטרה, שם עצרו צעיר בן 30 שהודה במעשה: "הייתי זקוק לצמיגים תקינים כדי להעביר את האוטו טסט"

ארבעת הצמיגים הגנובים (חדשות 2)

תושבת ראש העין שביקשה לבדוק מדוע רכבה החל לנסוע באופן משונה, הופתעה לגלות כי הסיבה לכך היא שכל ארבעת צמיגיו הוחלפו באחרים. חקירה של המשטרה בנושא הובילה אל צעיר תושב המרכז, החשוד בגניבת הצמיגים ובהחלפתם לצורך הגשת רכבו לבדיקת הרישוי השנתית.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת

הנהגת הבחינה בליקוי בזמן נסיעה, כשבמהלכה זיהתה שאחיזת הרכב בכביש אינה יציבה כתמול שלשום. משום שחששה להתעלם מהממצא המדאיג, הגיעה הנהגת לבדיקת רכבה במוסך, שם נמסר לה כי הבעיה נעוצה בצמיגי הרכב – שכל ארבעתם הוחלפו בצמיגים בלויים.

כשהיא נסערת מהגילוי המרעיש, פנתה האישה אל תחנת המשטרה בראש העין שם הגישה תלונה. במהלך החקירה שנפתחה בנושא, איתרה המשטרה צעיר בן שלושים מאזור המרכז בחשד לביצוע המעשה. במהלך חקירתו קשר את עצמו החשוד למיוחס לו, והסביר כי היה זקוק לצמיגים חדשים לצורך הגשת רכבו לביקורת הרישוי השנתית, לאחר שאלה שלו נפסלו לשימוש.

בתום חקירתו שוחרר החשוד לביתו בתנאים מגבילים, לא לפני שהעביר את ארבעת הצמיגים הגנובים לידי השוטרים. "מדובר בעבירה חמורה מאוד", אמר מפקד תחנת ראש העין, סנ"צ משה שחר. "מעבר לגניבה עצמה, מדובר בעבירה שנעשית תוך פגיעה בבטיחותו של אדם אחר ומסכנת בכך גם משתמשי דרך נוספים".