חשד: תושב חולון הטריד מינית 15 נערות

לאחר חקירה מאומצת עצרה המשטרה גבר בן 32 בחשד כי ביצע 15 מעשים מגונים בקטינות וצעירות. במהלך חקירתו הודה החשוד בחלק מהמעשים המיוחסים לו והערב הוא יובא בפני שופט לדיון בהארכת מעצרו

חשוד שביצע מעשים מגונים בנערות. אילוסטרצ (חדשות 2)

חשד לסדרה של מעשים מגונים בקטינות וצעירות: המשטרה עצרה במהלך החג גבר בן 32 מחולון החשוד כי ביצע 15 מעשים מגונים בקטינות ובצעירות. על פי החשד, הגבר נהג לארוב להן בכניסה לבניין בו גרו, שם גם ביצע את זממו. החשוד הודה בחלק מהמיוחס לו ואף שחזר כמה מן האירועים.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת

בעקבות צבר אירועים בעלי אופי דומה שהתרחשו בחודשים האחרונים בחולון, בת ים ותל אביב, פתחה המשטרה בחקירה מאומצת, שהובילה לזיהוי החשוד באמצעות מצלמות אבטחה. תוך זמן קצר נעצר הגבר על ידי בלשי מרחק איילון במשטרה והועבר לחקירה. במהלך החקירה הודה החשוד בחלק מן המעשים המיוחסים לו, ואף ביצע שחזור של כמה מהם.

הערב, לאחר צאת השבת, יובא החשוד לדיון בבית המשפט השלום בת"א בנוגע להארכת מעצרו. מפקד מרחב איילון, נצ"ב נתן בוזנה אמר בעקבות מעצר החשוד כי "מדובר במעשים מכוערים ובזויים, שהסבו נזק לאותן נערות ובחורות".

"כולי תקווה שהעובדה כי הצלחנו לשים ידינו על החשוד מחזקת את תחושת הביטחון של אותן נערות", הוסיף נצ"ב בוזנה. "הפעלנו את מירב הכוחות שברשותנו משום שהבנו שמדובר בחשוד סדרתי עם דפוסי פעולה דומים".