הותקף מאבטח המרכז הרפואי לגליל

טכנאי רנטגן במרכז הרפואי לגליל שבנהריה הזעיק את מאבטח המוסד בטענה שמטופל צעיר בן 29 מאיים עליו. המאבטח מיהר להגיע למקום, אלא שאז – על פי החשד – החל המטופל לתקוף את המאבטח באגרופים. החשוד בתקיפה נעצר והמאבטח הועבר לטיפול בחדר המיון של המרכז הרפואי

פניו החבולות של המאבטח, הערב (דוברות המרכז הרפואי לגליל)

אלימות בבית החולים: מאבטח במרכז הרפואי לגליל בנהריה הותקף הערב (שישי) בפניו, על פי החשד על ידי מטופל צעיר בן 29. המאבטח הוזעק על ידי טכנאי רנטגן שטען כי המטופל איים עליו. כשהבחין המטופל במאבטח הוא החל לכאורה להכות אותו באגרופיו.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת

צוות האבטחה שהוזעק למקום השתלט על התוקף. החשוד, תושב עכו, נעצר והועבר להמשך תחקור במשטרה. המאבטח נזקק לטיפול בחדר המיון של המרכז הרפואי לאחר שאובחן כי הוא סובל משטף דם בעינו.

"אנחנו רואים את המקרה בחומרה רבה ומאמינים כי משטרת ישראל תדע למצות את הדין עם התוקף", מסר הערב מנהל המרכז הרפואי לגליל, הד"ר מסעד ברהום. "מחלקת הביטחון אמונה על ביטחונם של עובדי המרכז הרפואי, המטופלים וציבור המבקרים".

"אנו ננהג באפס סובלנות כלפי כל מקרה של אלימות פיזית או מילולית כלפי צוות העובדים או כלפי מטופלים בשטח המרכז הרפואי", הוא הוסיף. "זו תופעה חמורה שחייבת להיעקר מן השורש, הן על ידי הסברה בקרב האוכלוסייה והן על ידי קביעת רף ענישה מרתיע לתוקפים".