חשד לרצח בבת ים: גבר נורה למוות במסעדה

אבי דוד, בן 29, נורה אחר הצהריים למוות על ידי שני אלמונים רכובים על אופנוע, בעת שסעד במסעדה ברחוב רוטשילד פינת דניאל בבת ים. האופנוע נמלט מהמקום, וכוחות ההצלה שהוזעקו לזירה נאלצו לקבוע את מותו. המשטרה חוקרת

זירת הרצח בבת ים, היום (חדשות 2)

חיסול לאור יום בבת ים: אבי דוד, בן 29, נורה בשעות אחר הצהריים למוות על ידי שני רוכבי אופנוע שעברו במקום בזמן שישב במסעדה ברחוב רוטשילד פינת דניאל בעיר. כוחות מד"א שהוזעקו לזירת הירי ניסו לבצע באדם פעולות החייאה, אך מותו נקבע במקום. המשטרה פתחה בחקירת האירוע.

מבדיקה ראשונית עולה כי האלמונים שרכבו על האופנוע ירו צרור כדורים לעבר הגבר שישב במסעדה. הנרצח הוא חברו הטוב של שי דעבול, שנרצח לפני פחות משבוע במרכז מסחרי בחולון. אבי היה הראשון שהגיע לזירת הרצח לזהות את חברו.

בעבר הוא נעצר בחשד לרצח הנער מור יוסף מרמלה שנורה בשגגה במהלך ניסיון חיסול של עבריינים. בנוסף הוגש נגדו כתב אישום בגין מעורבות בניסיון החיסול של העבריין אסי אבוטבול בטיל לאו. 

בשבוע שעבר: רצח בחולון

ביום חמישי נורה למוות גבר בן 36, סמוך לפיצריה ברחוב חנקין בחולון. האיש, מוכר למשטרה, ערך קניות בקרבת חנות במקום - כשלפתע הגיח אופנוע ובו שני חשודים שירו בו כמה פעמים - ואז נמלטו מהזירה.

כוחות ההצלה הגיעו למקום ונלחמו על חייו של הפצוע, שמצבו הוגדר תחילה קשה. כעבור זמן מה הידרדר מצבו, והרופאים נאלצו לקבוע את מותו.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת