ילד ניצל מפיצוץ הרכב בקריית גת

שניות ספורות לפני שהתפוצץ היום רכב פרטי במרכז העיר קריית גת יצא ממנו בנו של הנהג - וניצל בנס. נהג הרכב, תושב העיר כבן 50, נפצע באורח בינוני וכוחות מד"א שהגיעו למקום פינו אותו לביה"ח. המשטרה החלה בחקירת האירוע, אשר ככל הנראה התרחש על רקע פלילי

רכב התפוצץ. ארכיון (דני דושינסקי)

גבר כבן 50 נפצע באורח בינוני בפיצוץ רכב פרטי שאירע בשעות הצהריים בקריית גת. על פי עדות שהגיעה למשטרה, בנו של הפצוע יצא מהמכונית שניות ספורות לפני הפיצוץ - וכך ניצל. כוחות משטרה גדולים שהוזעקו למקום החלו בחקירת נסיבות האירוע. ההערכה הראשונית היא שהרקע למעשה פלילי.

סמוך לשעה 11:45 דווח למד"א מרחב לכיש על שני כלי רכב שעולים באש בשדרות לכיש בקריית גת. כוחות מד"א שהגיעו למקום מצאו את נהג אחד מכלי הרכב, כבן 50, כשהוא פצוע באורח בינוני. ככל הנראה, חילץ האיש את עצמו מהרכב הבוער. צוות מד"א פינה אותו לבית החולים סורוקה בבאר שבע. הפצוע הוא דמות מוכרת בקריית גת.

המשטרה פתחה בחקירת האירוע וקבעה כי ככל הנראה הוא התרחש על רקע פלילי. לזירת האירוע הגיע מפקד מרחב לכיש, נצ"מ יורם סופר. אחרי שתודרך וסקר את הזירה, החליט נצ"מ סופר להעביר את חקירת הפיצוץ ליחידה המרכזית של משטרת מרחב לכיש.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת