מתווך דירות חשוד בתקיפת נשים

גבר כבן 60 מפרדס חנה, העובד כמתווך דירות, נעצר אתמול בעקבות תלונה שהגישה נגדו לקוחה. לדבריה של האישה, היא קבעה פגישה עם המתווך לפני מספר חודשים באחת הדירות שאותן הוא מציג למכירה, וכשהגיעה למקום - הוא כלא אותה וביצע בה את זממו. אתמול הבחינה בו האישה במקרה במהלך נסיעה ברכבת - ורצה למשטרה

קבע עם האישה בדירה ותקף אותה. צילום ארכי (חדשות 2)

מתווך דירות בשנות ה-60 לחייו מפרדס חנה חשוד שניצל את עבודתו כדי לפגוש נשים בדירות מבודדות ולתקוף אותן. האיש נעצר אתמול בעקבות תלונה שהגישה נגדו לקוחה שחיפשה דירה באזור, בטענה שכלא אותה בדירה ותקף אותה מינית.

המתלוננת, אישה כבת 40 שמתגוררת גם היא באזור פרדס חנה, קבעה להיפגש עם המתווך לפני מספר חודשים באחת הדירות שאותן הוא מוכר. לדבריה, כשנפגשה עם החשוד, הוא ניצל את הדירה הריקה כדי לתקוף אותה וביצע בה מעשים מגונים, מבלי שהייתה לה יכולת להימלט.  

למרות שהתקיפה אירעה לפני מספר חודשים, האישה סיפרה לשוטרים שעבר זמן רב עד שהעזה להגיש תלונה. רק אתמול, במהלך נסיעה ברכבת, הבחינה האישה בחשוד וזיהתה אותו מיד. זמן קצר לאחר מכן הגיעה לתחנת המשטרה ומסרה את פרטיו המזהים לשוטרים.

צוותי משטרה עצרו את המתווך בחשד לכליאה וביצוע מעשים מגונים, והבוקר הוא הובא לבית משפט השלום בחדרה, שם יוחלט אם להאריך את מעצרו.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק