רצח בחולון: אופנוענים ירו בגבר סמוך לחנות - ונמלטו

את רחוב חנקין בעיר החרידו קולות ירי. זמן קצר אחר כך, נמלט מהמקום אופנוע ובו שני חשודים. כוחות ההצלה סייעו לגבר בשנות ה-30 לחייו, מוכר למשטרה, אך מצבו הידרדר ואלה קבעו את מותו. כעת נערכות סריקות בניסיון לאתר את האחראים למעשה. בעל פיצריה סמוכה: "בשעת הירי ישבו כאן ארבע משפחות עם ילדים"

גבר בן 36 נרצח הערב ביריות, סמוך לפיצריה ברחוב חנקין שבחולון. האיש, מוכר למשטרה, ערך קניות בקרבת חנות במקום - כשלפתע הגיח אופנוע ובו שני חשודים שירו בו כמה פעמים - ואז נמלטו מהזירה.

כוחות ההצלה הגיעו למקום ונלחמו על חייו של הפצוע, שמצבו הוגדר תחילה קשה. כעבור זמן מה הידרדר מצבו, והרופאים נאלצו לקבוע את מותו. מהמשטרה נמסר כי הרקע לאירוע פלילי, וכי נפתחו סריקות בניסיון לאתר את החשוד במעשה.

מפקד מרחב איילון במשטרה, ניצב-משנה יהודה דהן, אמר לחדשות 2 באינטרנט: "בסביבות 19:30 התקבלו קריאות במוקד על כך שברחוב חנקין שמעו אזרחים ירי. לפי מה שהתקבל בזירה, סיימנו הערכת מצב קצרה. לכיוון אדם שהלך הרגע התקרב קטנוע עם שני רוכבים לבושי שחורים וקסדות. הם ירו לכיוונו מספר כדורים. מד"א הגיעו לזירה וביצעו בו החייאה. לצערנו הוא נפטר". על עתיד בדיקת נסיבות האירוע, אמר דהן כי "אחרי הערכת המצב שערכנו עם מפקד המחוז, הוחלט להעביר את החקירה לימ"ר תל אביב".

ציון מוראד, בעל הפיצריה, סיפר על רגעי ההתנקשות: "בשולחנות ישבו ארבע משפחות עם ילדים קטנים. אני הייתי עם הגב ואפיתי. פתאום שמעתי פיצוץ וצרחות של הילדים. המשפחות והילדים פשוט ברחו. הסתובבתי וראיתי בן אדם שוכב על הרצפה. מישהי צעקה לא לגעת בו".

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת