צפו: הלוחית הקומפקטית של האופנוען

רוכב אופנוע שנסע עם אישה באזור הצפון עורר את חשדם של שוטרי התנועה, שדרשו ממנו לעצור לביקורת. בדיקה שגרתית העלתה כי הוא היה מצויד במנגנון שהסתיר את לוחית הרישוי שלו, בעלת ממדים שממילא חורגים מהנדרש בחוק. אותה ההתחכמות עלתה לו בקנס של 1,000 שקלים - ובכך שנאלץ להיפרד מהאופנוע למשך חודש, אחרי שהוחרם

במהלך החג, הגבירו שוטרי אגף התנועה את הכוננות בכבישים ברחבי הארץ בעיקר בניסיון לחלץ נהגים מהעומסים הכבדים ובניסיון לאפשר זרימה חלקה של כלי הרכב בצירים השונים.

שוטרי האגף שהיו היום בפעילות שגרתית בכביש החוף הבחינו באופנוע ספורט נהוג בידי גבר. מאחוריו ישבה אישה, ויחד השתוללו השניים בכביש. כשניסו לבדוק את מספר הרישוי של האופנוע, הופתעו השוטרים להבחין בלוחית שהייתה קטנה בהרבה מהמותר בחוק. כעבור זמן קצר, הורו השוטרים לשניים לעצור לביקורת בצד הכביש.

בבדיקה של האופנוע התגלה מתקן מתכת המחובר לקדמת הרכב, שמאפשר לנהג לשלוט בכבל שגורם להסתרת הספרות שעל לוחית הרישוי. אם לא די בכך, התקשו השוטרים להתעלם מריח האלכוהול החריף שנדף מפיה של חברתו של הנהג - שלפי האחרון, אף אמר לשוטרים כי סיכנה אותו בהתנהגותה הפרועה.

בסופו של דבר, החליטו השוטרים להחרים את האופנוע למשך 30 יום. פרט לכך, הנהג, שחשב שיוכל כנראה לחמוק מלתת את הדין על מעשיו, ייאלץ לשלם למדינה קנס של לא פחות מאשר 1,000 שקלים.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת