התנקשות בלוד: בן 35 נרצח ביריות

הפשע חזר הערב לעיר לוד אחרי תקופת רגיעה יחסית: גבר כבן 35 נורה למוות ברכבו באזור התעשייה שבעיר. הוא נפצע אנושות, וצוות מד"א שהוזעק למקום נאלץ לקבוע את מותו. לפי חקירה ראשונית, המתנקשים ידעו מראש את מסלול נסיעתו של הנרצח וחיכו לו במקום הרצח. המשטרה מבצעת סריקות נרחבות בחיפוש אחר חשודים במעשה

התנקשות לילית. אילוסטרציה (חדשותך 2)

רצח הערב בלוד: אלמונים ירו למוות בגבר בן 35 בעת ישב ברכבו באזור התעשייה בעיר. מחקירה ראשונית עולה כי הוא נורה מטווח אפס מתוך מכונית שעברה לידו. המשטרה עורכת חיפושים אחר החשודים במעשה שנמלטו מהמקום. 

המתנקשים חיכו ככל הנראה מראש לנרצח, המשתייך לאחת המשפחות המוכרות בלוד, וידעו את מסלול נסיעתו.. עוברי אורח שהיו עדים לירי הזעיקו את כוחות מד"א שביצעו החייאה ממושכת אך בסופה רופא נאלץ לקבוע את מותו.

כוח משטרה בפיקוד מפקד מרחב השפלה תנ"צ בן הרוש שהוזעק למקום, החל לבצע סריקות נרחבות באזור וסגרו רחובות על מנת לאתר חשודים פוטנציאליים. למרות החיפושים, טרם נעצר חשוד במעשה.

ההתנקשות הזאת מגיעה אחרי תקופת רגיעה יחסית ב"טרור הפלילי" שחזר הערב שוב לעיר לוד. יש להדגיש כי החל מאתמול כוחות רבים של המשטרה נמצאים ב"כוננות ספטמבר", כולל בערים המעורבות כגון לוד מחשש למהומות על רקע לאומני.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת