חשד: בת 82 נרצחה; המטפל קפץ מהגג

בתה של שולה גלדברד, שהגיעה היום לבקר את אמה בת ה-82 בבית אבות בכפר סבא, גילתה אותה ללא רוח חיים ועליה סימני אלימות. כוחות גדולים של משטרה הוזעקו למקום ופתחו בסריקות, ודקות אחר כך המטפל הפיליפיני שלה קפץ מהגג ונפצע קשה

תושבת כפר סבא שהגיעה הבוקר לבקר את אמה כבת ה-82 בבית האבות "מגדלי הים התיכון" בו היא מתגוררת, מצאה אותה ללא רוח חיים ועליה סימני אלימות קשים. כוחות משטרה שהוזעקו למקום פתחו בחקירה בחשד לרצח. במקביל נתפס המטפל של הקשישה, אזרח הפיליפינים, שניסה לשים קץ לחייו. מצבו מוגדר קשה.

הנרצחת היא שולה גלדברד, בת 82. מבדיקה ראשונית של הזירה עולה חשד לרצח, זאת בעקבות דיווח של פרמדיקים של מד"א-ירקון שזיהו סימני אלימות על הגופה. כוחות מז"פ בוחנים את זירת הרצח, וגופתה של הקשישה הועברה למכון לרפואה משפטית לנתיחה שלאחר המוות כדי לשפוך אור על האירוע.

המטפל ראה את השוטרים - וקפץ

במשטרה פתחו בסריקות אחר העובד הפיליפיני המסייע לקשישה, בעקבות דיווחים על כך שהוא ברח. כעבור זמן קצר זיהו אותו השוטרים כשהוא קופץ מגג המבנה. סנ"צ שי אזולאי, מפקד משטרת כפר סבא, סיפר כי "בזמן שאנחנו מחפשים את העובד שברח מהמקום, שוטרים החלו לסרוק חדר חדר, וכשהגענו לגג הוא זיהה את השוטרים וקפץ מהמרפסת לכיוון בית הזקנים".

"קיבלנו קריאה על גבר כבן 30 שנמצא מוטל בחצר מבנה בכפר סבא", סיפר לחדשות 2 באינטרנט זכי הלר, דובר מגן דוד אדום. "פינינו גבר עם פגיעה רב מערכתית כשהוא מורדם ומונשם לבית החולים מאיר בכפר סבא".  

חוקרים של משטרת השרון הגיעו לזירה ופתחו בחקירה. מבית האבות "מגדלי הים התיכון" נמסר "אנחנו בעיצומה של חקירה. אנחנו נשתף פעולה ככל שנתבקש. אנחנו מביעים צער על המקרה ומשתתפים בצער המשפחה". 

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת