חשד: עובד סוציאלי תקף מינית את הבן של מטופליו

נער בן 14 מחוף הכרמל התוודה בפני מכריו כי הוא חושב שהעובד הסוציאלי שמלווה אותו ואת בני משפחתו - מבצע בו מעשים מגונים. החברים ייעצו לו ללכת להתלונן במשטרה, ובמקביל עימתו את החשוד עם המעשים, שהתפטר בעקבות זאת מתפקידו. סניגוריתו: הוא היה נתון לסחיטה מצד הנער

חשד לפרשת מין חמורה בצפון: נער בן 14 התלונן בתחנת המשטרה בטירת הכרמל כי פקיד סעד בשנות ה-50 לחייו, מבצע בו מעשים מגונים מזה זמן ממושך. כאשר חוקרי המשטרה תשאלו את הנער, התברר כי הוא חשד מזה תקופה שפקיד הסעד שמלווה את הוריו הנכים ומטפל בהם, מנצל אותו מינית במקביל.

לאחר שמכריו של הנער הטיחו בפניו את החשדות, הגיע החשוד, שמתגורר באחת המועצות המקומיות באזור חיפה, כדי להתוודות בפני מעסיקיו על המעשים - והתפטר מיד מתפקידו. היום הוארך מעצרו בחמישה ימים בבית משפט השלום בחיפה.

המשטרה: מספיק ראיות להפליל את החשוד

במשטרה טוענים שבידיהם תיעוד שמוכיח את טענותיו של הקטין, אלא שהחשוד מצדו טוען שחבריו של החשוד תיעדו את הפגישה בין השניים כדי לסחוט אותו, וביקשו ממנו 50 אלף שקלים כדי שלא יציגו את התיעוד. החשוד הודה שהתרחץ עם הנער בעירום, אך מכחיש שביצע בו מעשים מגונים. בחקירתו הודה גם שנתן לקטין לנהוג ברכבו הפרטי, למרות גילו הצעיר.

את החשוד מייצגות עורכות הדין תמי אולמן ודנה נוף. עו"ד אולמן סיפרה בשיחה עם חדשות 2 באינטרנט כי החשוד סיפר לה כי הוא היה נתון לסחיטה מצד הנער ומקורביו. "הוא הודה בפניי כי הוא שחה איתו בעירום בים, אבל לא מעבר לזה. הוא הדגיש שהוא מעולם לא נגע בנער", הוסיפה סניגוריתו.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת