הילדה קראה בפייסבוק: אבא ירצח אותי ואת אמא

תלונה שכתבה בדף הפייסבוק של המשטרה בת 11 תושבת צפת, הובילה למעצר אביה בן ה-43 החשוד בהפעלת אלימות קשה כלפי אשתו ושתי בנותיו. הילדה כתבה בפחד: "יש לי אבא אלים מאוד ואמא שלי מפחדת שירצח אותה, את אחותי ואותי". חיפוש מהיר איתר את מקום הילדה והסתיים במעצר האב. היום יובא להארכת מעצרו

הודעה מטרידה שנכתבה על דף הפייסבוק של המשטרה, הובילה למעצרו של תושב צפת החשוד בהפעלת אלימות קשה כלפי אשתו ושתי בנותיו.

בשעות הערב כתבה ילדה בת 11 בעמוד המשטרה כי "יש לי אבא אלים מאוד ואמא שלי מפחדת להזמין משטרה כי הוא ירצח אותה ואת אחותי הקטנה ואותי, תעזרו לנו".

אנשי יחידת הניו מדיה של המשטרה הבחינו במה שנכתב, והחליטו להגיב מיד. הם ביקשו ממנה שתיצור קשר באופן מיידי עמם בדואר האלקטרוני או באמצעות מוקד 100.

בשלב זה, הגיבו גולשים אחרים בדף הפייסבוק של המשטרה בזעם על כך שהשוטרים מבזבזים זמן בשאילת שאלות מיותרות, במקום להגיע לביתה של הילדה המפוחדת. "במקום לשאול מה ולמה, תאתרו ותבדקו אמיתות, אחרי זה תשאלו למה", כתב אחד הגולשים.

בשיחה עם "ידיעות אחרונות" סיפר ראש יחידת הניו מדיה כי "הילדה לא ענתה במשך מספר שעות, ולכן החלטנו להיכנס לאירוע בצורה הכי רצינית שיש, ועירבנו גורמים מהמטה הארצי".

חקירת המשטרה הצליחה להוביל לזהות הקטינה שהתלוננה נגד אביה. שוטרים שהוזעקו לביתם שבצפת עצרו את הגבר בן ה-43 אשר מוכר למשטרה על רקע ביצוע מעשי אלימות קשים בבני משפחתו.

תלונה נגד האב הוגשה לתחנת משטרת צפת, היום הוא יובא לדיון בהארכת מעצרו בבית משפט השלום בעיר.

 רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת