פגע וברח בתל אביב: "בחורה מדהימה"

הצעירה בת ה-25 שנהרגה הבוקר בתאונת פגע וברח ברחוב פנקס בתל אביב הייתה בדרכה לעבודה, כשפגע בה על פי החשד רכב ב.מ.וו במהירות גבוהה, כשחצתה את הכביש במעבר חצייה. במשטרה קוראים לנהג להסגיר את עצמו "כמה שיותר מהר"

חיים שלמים נגמרו ברגע אחד: הצעירה בת ה-25 שנהרגה הבוקר על פי החשד בתאונת פגע וברח ברחוב פנקס בתל אביב, הייתה בדרכה לעבודתה. במשטרה הקימו צוות מיוחד לחקירת נסיבות האירוע וחושדים כי הרכב הפוגע הוא ג'יפ כחול-שחור מסוג ב.מ.וו.

רב פקד ניסים פרחי, קצין בוחנים במחוז תל אביב, קרא הבוקר מזירת התאונה לנהג הפוגע להסגיר עצמו, "מוקדם ככל האפשר, לכל תחנת משטרה". במחוז תל אביב במשטרה בודקים האם היו דיווחים שקדמו לתאונה, לפיהם הרכב הפוגע השתולל קודם לכן בכביש. "אמרו לי שהוא פשוט בא בטירוף וברח", סיפרה צעירה שהייתה ברחוב בזמן התאונה. "ראו אותו קודם עושה סיבובים בכביש".

מעסיקתה של הצעירה, שנפגעה כשחצתה את הכביש במעבר חצייה, סיפרה לחדשות 2 כי "היא הייתה בדרך לעבודה. התקשרו אליי להגיד שהיא לא הגיעה ואמרתי, 'זה לא מתאים לה'. צלצלתי אליה אבל הטלפון שלה היה סגור. צלצלתי גם לאמא שלה. פתאום אמרו לי שיש תאונה. יצאתי לראות ואז זיהיתי אותה, לפי טבעת שהייתה לה על כף הרגל, ידעתי שזו היא. זה נורא. בחורה מדהימה, יפיפייה, אין לה תחליף". 

סמוך לשעה 6:55 הוזעקו כוחות של מד"א מרחב דן לזירת התאונה. כתוצאה מהתאונה, הוטחה הצעירה למרחק 20 מטר, לצידו השני של הכביש, שם נפגעה על ידי רכב אחר והרגה במקום. רופא של מד"א שהגיע למקום קבע את מותה. הרכב הפוגע, ג'יפ בצבע שחור-כחול בעל לוחית זיהוי לבנה, נמלט מהמקום.

בוחני תנועה של המשטרה החלו בחקירת האירוע ונערכות סריקות בניסיון לאתר את הרכב הפוגע. מחסומים הוקמו באזור במטרה לאתר את הרכב. המשטרה מבקשת מעדי ראייה ליצור קשר עם מוקד 100.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת