פוענחה תקיפתה של תלמידת האולפנה מהצפון

לפני שלושה חודשים נמצאה נערה פצועה באורח קשה על כביש בפרדס חנה. בתחילה סברו במשטרה כי מדובר בתאונת פגע וברח, אך ככל שהתקדמה החקירה התברר - מדובר בחטיפה וניסיון תקיפה. היום מתירה המשטרה לפרסם כי צעיר תושב באקה אל גרבייה חטף אותה והיא נמלטה מהרכב ונפצעה

המשטרה הצליחה לפענח את פרשת תקיפתה של בת ה-15 באולפנה בכרכור לפני שלושה חודשים. בתחילת השבוע נעצר חשוד בן 28, תושב באקה אל-גרבייה שבוואדי ערה, בחשד שבתחילת חודש יוני אסף את הנערה אל מכוניתו, אך במקום לנסוע למקום חפצה, בחר לסטות מהדרך מתוך תכנון לתקוף אותה מינית.

מחקירת האירוע עולה כי הנערה הצליחה לקפוץ מהרכב החוצה ולהימלט, אך בנפילתה נפגעה באורח קשה ואושפזה שבועות ארוכים בבית החולים תל השומר כשהיא סובלת מאבדן זיכרון ופגיעות נוספות. לאחר אשפוז ממושך, הנערה התאוששה, זיכרונה שב אליה והיא חשה בטוב.

בית המשפט האריך היום את מעצרו של החשוד בחמישה ימים נוספים. עוד התברר בדיון כי החשוד היה מעורב בתקיפה נוספת שאירעה זמן קצר קודם לכן בסמוך לאולפנה. על פי החשד הוא התפשט, נהג עירום לחלוטין ואז אסף שלוש טרמפיסטיות, נערות הלומדות באותו המקום רק לאחר שהנערות נכנסו לאוטו והבחינו כי החשוד עירום הן קפצו החוצה ונמלטו.

סניגורו של החשוד עו"ד אלי סבן, טען בשמו כי החשוד מכחיש את המיוחס לו וטוען שהיה במקום אחר בזמן האירוע. למרות טענות אלו, גורם בימ"ר חוף של המשטרה סיפר לחדשות 2 באינטרנט כי ישנן "ראיות טובות ומשמעותיות" נגד החשוד וכי להערכתו עוד בחודש הקרוב יוגש נגדו כתב אישום בגין חטיפה, מעשים מגונים ועבירות נוספות.

אמה של הנערה אחרי האירוע: "אף אחד לא יודע מה קרה שם"

בתחילה חשדה המשטרה כי מדובר בתאונת פגע וברח, אבל לאחר חקירה, סברו החוקרים: מדובר באירוע פלילי, או ליתר דיוק - ניסיון חטיפה או תקיפה.

במשך שלושה ימים שכבה הנערה מורדמת ומונשמת בבית החולים "שיבא" בתל השומר, אולם לאחר מכן, היא שבה להכרה מעורפלת.

"רק היא והקדוש ברוך הוא יודעים מה היה שם", אמרה אז מבית החולים אמה של הנערה. "אני לא יודעת, אף אחד לא יודע מה קרה", סיפרה האם, והוסיפה כי בתה עדיין לא נחקרה על ידי השוטרים, אך כלל לא בטוח שהיא תזכור את אירועי אותו היום.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת