הרצליה: אופנוע התפוצץ במחסום משטרתי

אופנוע שנעצר במחסום משטרתי שגרתי בהרצליה התפוצץ מייד כשהשוטרים עצרו אותו בצד, שני רוכביו נפצעו בינוני, השוטרים לא נפגעו. לא מדובר בפיגוע לאומני, הסיבות לפיצוץ הינן או מטען שהונח על רקע פלילי או תקלה מכנית באופנוע. המשטרה פתחה בחקירה

אופנוע שנעצר לבדיקה משטרתית שגרתית בכביש באזור המרינה בהרצליה התפוצץ, ושני רוכביו נפצעו באורח בינוני. הפיצוץ אירע מייד כשהשוטרים הורו לנהג האופנוע לעצור בצד לבדיקת אלכוהול שגרתית. הסיבה לפיצוץ היא מטען חבלה שהוצמד לאופנוע. המשטרה עצרה שני חשודים בפיצוץ האופנוע וכן מבקשת לעצור את שני הפצועים.

שני הרוכבים שהיו על האופנוע בעת הפיצוץ נפצעו באורח בינוני. כוחות מד"א שהגיעו למקום פינו את הפצועים לבית החולים בילינסון שבפתח תקווה. אחד מהפצועים מוכר למשטרה. שני הפצועים נעצרו והמשטרה תבקש היום להאריך את מעצרם.

לחדשות 2 באינטרנט נמסר כי אין חשד לפיגוע לאומני. המשטרה פתחה בחקירה לבדיקת נסיבות האירוע החריג והערכות ראשונות מצביעות על כך שהסיבה לפיצוץ היא ככל הנראה מטען חבלה שהוצמד לאופנוע, על רקע פלילי. שני החשודים שנעצרו במקום, תושבי פתח תקווה ודימונה, יובאו הבוקר בפני שופט לדיון בהארכת מעצרם.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת