צפו: שדד בנק – והפליל את עצמו

הזמנה למעצר: חשוד בשוד סניף בנק הדואר בבאר שבע שדד 4,000 שקלים והצליח להימלט. אלא שבלי ששם לב, נשמטה מכיסו מעטפה. עובדי הבנק נדהמו לגלות בה הזמנה לחתונה של החשוד – והוא נתפס כעבור 10 דקות במחסום משטרתי. הסכום שנשדד אמור היה לממן את החובות שנוצרו בעקבות החתונה, אלא שכעת הוא יצטרך לממן לעצמו עורך דין

זה היה אמור להיות הפשע המושלם: שודד נכנס לסניף בנק הדואר בבאר שבע כשהוא חמוש באקדח ואיים על הפקידה. הוא לקח ממנה 4,000 שקלים, וברח מהסניף כשקסדה לראשו. אלא שפרט קטן שהשאיר מאחור שיבש לו את התכניות.

בסרטון שתיעדה מצלמת האבטחה בבנק, נראית מעטפה שנשמטה מעטפה מכיסו של השודד בזמן ששלף את האקדח. אחרי שברח מהסניף, פתחו העובדים המבוהלים את המעטפה, וגילו בה הזמנה לחתונה של השודד.

עשר דקות לאחר מכן, נתפס החשוד במחסום משטרתי, כשברשותו עוד ועוד הזמנות לחתונתו - ראיה שקושרת בינו לבין ביצוע השוד. על פי החשד, השלל אמור היה לסייע לשודד להחזיר חובות שנוצרו בעקבות האירוע.

למרות הביצוע המגושם, נראה שהשודד דווקא תכנן היטב: בחיפוש בביתו נמצאו מסמכים שהוריד באינטרנט ובהם מדריך לביצוע השוד המוצלח. "זה מצחיק, פשוט הזוי המקרה הזה", סיפר לחדשות 2 שלומי אוחיון, לקוח של הסניף בבאר שבע. "הוא לא מקצועי".

למרות התמונות, החשוד מכחיש בכל תוקף שהוא השודד שבתמונות. בית המשפט המחוזי בבאר שבע טרם קיבל את גרסתו, אך קבע כי הראיות הן נסיבתיות בלבד, ושחרר אותו למעצר בית. "הנאשם טוען שלא ביצע את השוד וכופר במיוחס לו", טוען עורך הדין תמיר אורינו שמייצג את החשוד. "טביעות האצבע שנלקחו מכל מיני מקומות בבנק, כולל מההזמנה לחתונה לא שייכות לנאשם שאני מייצג".

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת