עדות החשוד ברצח: "עטפתי אותה בניילון על המיטה"

אולגה סורינובה נרצחה בהתקף קנאה בידי בן זוגה, שהותיר את גופתה במשך שישה ימים בדירתו ורק אז התקשר למשטרה. לאחר מכן הוא הסתובב חופשי במשך שבוע והסתתר מפני המשטרה. אמש הוא נלכד והובא לזירת הרצח, שם שיחזר את המעשה. היום הוא כבר הודה באוזני עורכת דינו בבית המשפט: "עטפתי אותה בניילון על המיטה". צפו בדברים

בדיוק שבועיים עברו מאז שעל פי החשד דקר ויטלי מיכלוב למוות את חברתו אולגה סורינובה – ועד שנעצר אמש. במשך שישה ימים אף אחד לא ידע על הגופה ששוכבת בדירה בפתח תקווה, עד שמיכלוב התקשר בעצמו לדווח על כך, ואז, במשך שבוע שלם, הוא הסתתר מפני המשטרה.

בחקירתו סיפר מיכלוב על התקף קנאה שהניע אותו לרצח. אבל היחסים ביניהם החלו באהבה ממבט ראשון: את אולגה הוא הכיר לפני כחצי שנה במועדון שבו הוא עובד כתקליטן. כשהציע לה לעבור לגור איתו, היא הסכימה מיד ועזבה את אשקלון לטובת דירתו בפתח תקווה. השכנים מספרים על זוג שקט ללא בעיות. "הם היו זוג נורא רגוע", אמרה אחת השכנות לחדשות 2. "אף פעם לא שמענו מריבות או משהו".

אלא שלאחרונה גילה מיכלוב שחברתו בוגדת בו, ואז על פי החשד הוא דקר אותה למוות בסכין, עטף את גופתה בשקית והשאיר אותה בדירה. כך נראתה זירת הרצח מבפנים - זר פרחים שמיכלוב בא להניח יום אחרי הרצח, ולצידו מכתב אהבה קצר שבו כתב: "אני אוהב אותך מאוד מאוד."

כך נשמע מיכלוב היום בבית המשפט, בשיחה עם עורכת דינו:
 
עו"ד: "לפני כן אמרת משהו?"
חשוד: "אני עטפתי אותה בניילון"
עו"ד: "איפה עטפת אותה?"
חשוד: "איפה שהיא שכבה"
עו"ד: "איפה היא שכבה?"
חשוד: "על המיטה"

כשמיכלוב התקשר לדווח על הרצח למשטרה, הוא ציין כי השאיר את מפתח הדירה בארון החשמל. בחקירה סיפר כי יום לאחר שיחת הטלפון הוא חזר לדירה, ראה כי הגופה עדיין שם, ואז התקשר שוב למשטרה כדי לנזוף בהם על שלא הגיעו לזירת הרצח. קצין בודק של המשטרה חוקר עכשיו את הגרסה הזו.

כשהשוטרים הגיעו בסופו של דבר לזירה, מיכלוב נמלט מהמקום. מפקד המחוז הקים צוות חקירה מיוחד שחיפש אחריו ואמש, סמוך לחוף הים של בת ים, הוא נלכד והובא לזירה, שם שיחזר את מעשה הרצח לעיני השוטרים.

חברתו לשעבר של מיכלוב, ד', טוענת כי היא מכירה היטב את הקנאה האובססיבית ואת התקפי הזעם שלו. "הוא התחיל להרביץ לי בפנים ולשבור לי את האף. הוא חנק אותי ושם לי בראש מקדחה", סיפרה היום לחדשות 2. ד' החליטה לסיים את הקשר, אבל במקרה של אולגה זה נגמר בטרגדיה - שעליה צפוי עכשיו מיכלוב לשלם עונש כבד.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת