חשד: בן ה-16 נעל את המורה במחסן וריסס אותו בגז

הנער, תושב בני ברק, נעצר אתמול על ידי מחלק הנוער בעקבות תלונה של מנהלת בית הספר. על פי החשד, הוא ביקש לנקום במורה, והחליט לנעול אותו במחסן בשטח בית הספר. לדברי המורה, הנער איים עליו ואף ריסס אותו בגז מדמיע בזמן שהיה כלוא במחסן. תלמיד שהבחין במורה, שחרר אותו לבסוף והזעיק את מנהלת בית הספר

מסע הנקמה של התלמיד מבני ברק: נער בן 16 נעצר אתמול בחשד לתקיפה חמורה של מורה בבית הספר בו הוא לומד. על פי החשד, הנער נעל את המורה במחסן בשטח בית הספר, איים עליו ואף ריסס אותו בגז מדמיע.

ממשטרת תל אביב נמסר לחדשות 2 באינטרנט כי לתקיפה קדם מעשה קונדס של התלמיד כלפי המורה, שהביא את המורה לדווח על מעשיו למנהלת בית הספר. "ככל הנראה הנער התעצבן על החלטת המורה לפנות למנהלת, והחליט לנעול אותו במחסן בית הספר. בהמשך הוא גם איים עליו והשליך חפצים מתוך מבנה בית הספר לעבר השומר", אמר הגורם במשטרה, והוסיף כי "לנער יש עבירות קלות קודמות".

יו"ר ועדת החינוך: נפרצו גבולות מסוכנים

אחד הנערים שעבר בליד המחסן הנעול, הבחין במורה הכלוא והזעיק את מנהלת בית הספר שמיהרה להזעיק את המשטרה. שוטרים של מחלק הנוער שהגיעו למקום, עצרו את הנער, והבוקר הוא הובא לבית המשפט לנוער לדיון בהארכת מעצרו. "מדובר במעשה בריונות", אמר גורם במשטרה לחדשות 2 באינטרנט. "המורה לא הפעיל אלימות כלפי התלמיד, כיוון שהיה נעול במחסן ולא היה שום מגע ביניהם".

בתגובה לתקיפה החמורה אמר יו"ר ועדת החינוך, התרבות והספורט של הכנסת ח"כ אלכס מילר (ישראל ביתנו), כי "מדובר בפריצתם של גבולות חדשים ומסוכנים המשתקים את יכולת ההוראה והניהול של מערכת החינוך ולכן יש למצות את הדין עם הנער התוקף". מילר הוסיף כי "המעשה חמור שבעתיים נוכח העובדה שבוצע כנגד מורה שהוא שליח ציבור ועוד בשטח בית הספר" וקרא "לזרז את החקיקה המרחיבה סמכויות מאבטחים להתמודדות עם תופעות של אלימות".

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת