אישה נפצעה קשה בניסיון שוד במרכז ירושלים

נהג מכונית ניסה לשדוד את תיקה של אישה בת 30 שפסעה הערב ברחוב ירמיהו שבבירה. היא התנגדה לו, וכשהחל לנסות להימלט - נתלתה על רכבו ונגררה, עד שהוטחה בכביש ונחבלה. השוטרים ערכו אחריו מרדף, ועד שעצרו אותו פגע בכמה מכוניות ופצע קל שני אזרחים נוספים

רכבו של השודד, הערב (סוכנות הידיעות חדשות 24)

אישה בת 30 נפצעה קשה הערב במהלך ניסיון שוד במרכז ירושלים. האירוע התרחש ברחוב ירמיהו, בו פסעה האישה. מחקירה ראשונית עולה כי לפתע, הגיח למקום צעיר שנהג ברכב וניסה לשדוד ממנה את תיקה.

האישה החלה להתנגד למעשיו, ובעקבות זאת החליט השודד להימלט מהזירה במכוניתו - בעוד הקורבן נתלתה עליו ונגררה עד שהוטחה על הכביש. היא נפצעה ומצבה מוגדר קשה.

כוחות משטרה הוזעקו למקום ופתחו במרדף אחר רכבו של החשוד, שהמשיך בנסיעה ופגע במהלך מנוסתו בכמה מכוניות נוספות - עד שנעצר על ידי שוטרים סמוך לבית החולים "שערי צדק" כשברשותו סכום כסף גדול.

נוסף על קורבן השוד, שסובלת מפגיעת ראש, מחוסרת הכרה ומונשמת - נפצעו קל באירוע עוד שני אזרחים שפונו לטיפול רפואי בבית החולים "הדסה עין כרם". דובר מד"א ירושלים, דני רוטנברג, סיפר כי שני הנפגעים הנוספים "נמצאו מוטלים על הכביש. הם סבלו מחבלות ופונו לבית חולים".

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת