זוועה בגליל: אישה נשרפה למוות ברכבה; הבעל נעצר לחקירה

גופת אישה נמצאה חרוכה ברכבה בכפר איכסל שבגליל התחתון. בעלה, שעמד בצמוד לרכב, נעצר בחשד למעורבות באירוע. בני הזוג הם תושבי הכפר ריינה הסמוך

זוועה בגליל התחתון: גופת אישה כבת 30 נמצאה הלילה בסמוך לרכב שרוף לגמרי, סמוך לכפר איכסל שבגליל. הגופה נמצאה על ידי צוותי כיבוי אש מעפולה שהגיעו למקום והזדעזעו מהמראה הקשה. למקום הוזעקו כוחות משטרה שפתחקו בחקירת האירוע. בשלב זה עדיין לא ברור האם מישהו הכניס את הגופה לרכב והבעיר אותו, או שמא האישה נשרפה בעודה בחיים.

האישה, תושבת הכפר ריינה - עלתה לארץ לפני מספר שנים ממדינות חבר העמים והתגוררה מנצרת עילית, אך לאחר שהתחתנה היא המירה את דתה והתאסלמה. קרובי משפחה שהגיעו לזירת האירוע התקשו להאמין למראה התמונות הקשות, וסיפרו כי לדעתם בעלה לא היה הרוצח.

כוחות משטרה שהגיעו לרכב הבוער בכפר, הזדעזעו לגלות את גופת האישה חרוכה לחלוטין. בעלה של האישה, בן 53, עמד סמוך לרכב, ונעצר על ידי המשטרה בחשד למעורבות באירוע. ממחוז צפון של המשטרה נמסר כי קיים חשד לפלילים, אך לא ניתן היה להוסיף פרטים מעבר לכך. בני הזוג הינם תושבי הכפר ריינה. גופתה של האישה נשלחה לנתיחה במכון לרפואה משפטית בתל אביב, בניסיון לבירור נסיבות המוות.

רק אתמול נרצחה אישה כבת 30 בחוף "מי עמי" באשדוד. האישה נרצחה ככל הנראה בגלל שסירבה לקיים יחסי מין עם שני גברים. היא הוכתה בראשה באמצעות חפץ קהה, והנסיונות להצילה עלו בתוהו. לאחר חקירה ראשונית עצרה היחידה המרכזית במרחב לכיש שני גברים, בני עשרים, בחשד למעורבות ברצח.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת