רצח האישה באשדוד: הגופה עדיין לא זוהתה

האישה בת ה-30 שנרצחה לפנות בוקר בחוף "מי עמי" באשדוד, ככל הנראה, גלל שסירבה לקיים יחסי מין עם שני גברים, עדיין לא זוהתה. המשטרה עצרה שני גברים, תושבי אשדוד, בני עשרים, בחשד למעורבות ברצח. בית משפט השלום באשדוד האריך את מעצרם בשבוע. חקירת הרצח נמשכת

גם הלילה עדיין לא ידועה זהותה של האישה בת ה-30 שנרצחה לפנות בוקר, ככל הנראה רק בגלל שסירבה לקיים יחסי מין עם שני גברים. בתום חקירה ראשונית עצרה המשטרה שני גברים תושבי אשדוד, בני עשרים, בחשד למעורבות ברצח. בצהריים האריך בית משפט השלום באשדוד את מעצרם בשבוע. מחקירת המשטרה עולה כי ככל הנראה, גרמו השניים למותה באמצעות אבן, או חפץ קהה אחר.

גופתה של האישה נמצאה בחולות סמוך לשעה 01:00, בחוף "מי עמי" על ידי צוותי מד"א שהוזעקו למקום. אנשי הצוות ניסו לבצע באישה החייאה, ולאחר מכן נקבע מותה. "היא סבלה מחבלת ראש קשה ומחבלות נוספות", סיפר הפראמדיק. למקום הוזעקו גם צוותי משטרה גדולים, ולבסוף הועברה החקירה לטיפול היחידה המרכזית של מרחב לכיש, שגם עצרה את החשודים.

ההערכה הראשונית של המשטרה היא כי ייתכן שאחד מהחשודים, או שניהם, ניסו לקיים עם הצעירה יחסי מין, ואולם כשזו התנגדה, החלו להכותה קשות בראשה. זהו מקרה הרצח ה-11 בשבועיים האחרונים בישראל.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת