החשוד ברצח שתמונתו פורסמה בפייסבוק הסגיר עצמו למשטרה

לפני כשבוע נרצח מתן אדלשטיין בן 21, תושב הקריות המוכר למשטרה, לאחר שנדקר בלבו. המשטרה פרסמה בדף הפייסבוק שלה את תמונותיהם של שניים מהחשודים במעורבות ברצח, והלילה הסגיר עצמו אחד מהם לחקירה. מעצרו הוארך ב-6 ימים

מאיר חזות. הסגיר עצמו (חדשות 2)

הפרסום בפייסבוק סייע במציאת החשוד ברצח: מאיר חזות, צעיר בן 18 מקריית אתא שתמונתו פורסמה אמש בדף הפייסבוק של משטרת ישראל בטענה כי הוא דרוש לחקירה בחשד למעורבות ברצח מתן אדלשטיין ז"ל בן ה-21 בשבוע שעבר, הסגיר עצמו הלילה למשטרה. הוא מכחיש כל קשר לרצח וטוען לחפותו. מעצרו הוארך הבוקר ב-6 ימים.

פרקליטו של הצעיר, עורך הדין ציון שמעון , ישר בשיחה עם חדשות 2 באינטרנט כי חזות הגיע אליו הלילה וביקש ממנו להסגיר אותו למשטרה. "הוא הגיע אלי וטען כי הבין שמחפשים אותו לחקירה", אמר עו"ד שמעון. "הוא לא נראה לחוץ או נרגש. הוא אומר שהוא חף מכל פשע וכי אין לו שום קשר לפרשה המדוברת".

לדברי הסניגור, הבוקר נלקח הצעיר לדיון בהארכת מעצרו בבית המשפט, מבלי שהמשטרה הספיקה בכלל לחקור אותו. "המשטרה תבקש להשאיר אותו במעצר כדי להשלים את החקירה", סיפר.

החשוד השני עדיין נדרש לחקירה

אמש פרסמה המשטרה את תמונותיהם של חזות, וכן את תמונתו של מיכאל בן שושן, גם הוא בן 18 ומתגורר בקריית אתא. תיאורו: מבנה גוף רזה, גוון פנים כהה, צבע שיער כהה. בן שושן עדיין נדרש לחקירת משטרה. כל היודע דבר אודות מקום הימצאו מתבקש ליצור קשר עם מפקח ביאן מולא מימ"ר חוף באמצעות מספרי הטלפון הבאים: 050-5074343, או - 04-8648223, 04-9876742.

מתן אדלשטיין בן ה-21, תושב הקריות המוכר למשטרה, נדקר בשבוע שעבר ברחוב בקריית אתא. הוא נפצע באורח אנוש ותוך זמן קצר מת מפצעיו. לפני עשור נרצח אחיו, צביקה אדלשטיין ז"ל, על ידי שכן בהתקף פסיכוטי. הנרצח עצמו שוחרר לפני כחודש מהכלא. מחקירת האירוע עולה כי ככל הנראה מדובר בסכסוך מקומי שבין שתי חבורות, במהלכו אחד המעורבים שלף סכין ודקר את בן ה-21 בחזהו. הדוקר נמלט מהמקום והקבוצה כולה נעלמה.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת