מזהים את תמונת החשודים ברצח מתן אדלשטיין?

לפנ כשבוע נרצח מתן אדלשטיין בן 21, תושב הקריות המוכר למשטרה, לאחר שנדקר בלבו. במשטרה חושדים שאדלשטיין נרצח על רקע סכסוך בין חבורות בקריות ומבקשים את עזרת הציבור באיתור החשודים במעשה

החשוד: מאיר חזות (חדשות 2)

התקדמת בחקירת מקרה הרצח של מתן אדלשטיין בן ה-21 מהקריות שנדקר בלבו סמוך לביתו לפני כשבוע. המשטרה מבקשת את עזרת הציבור באיתור שני צעירים אחרים החשודים ברצח אדלשטיין. כל היודע דבר אודות השניים מתבקש ליצור קשר עם מפקח ביאן מולא מימ"ר חוף באמצעות מספרי הטלפון הבאים: 050-5074343, או - 04-8648223, 04-9876742.

ממשטרת ישראל נמסר כי אחד החשודים הוא מאיר חזות בן ה-18, תושב קריית אתא. תיאורו: מבנה גוף בינוני, גוון פנים בהיר, צבע שיער בהיר. החשוד השני הוא מיכאל בן שושן, גם הוא בן 18 ומתגורר בקריית אתא. תיאורו: מבנה גוף רזה, גוון פנים כהה, צבע שיער כהה.  

מאז הרצח, התבצעה חקירה במימ"ר חוף, כשהכיוון המרכזי שנבדק הוא סכסוך בין קבוצות צעירים שחבריהן מוכרים למשטרה. במסגרת החקירה נקשר שמם של שני החשודים המופיעים בתמונה כחשודם עיקריים ברצח שבוצע לאור יום, סמוך לבית הנרצח, אולם הם ירדו למחתרת וכעת המשטרה מנסה לאתר את השניים.

מתן אדלשטיין בן ה-21, תושב הקריות המוכר למשטרה, נדקר בשבוע שעבר ברחוב בקריית אתא. הוא נפצע באורח אנוש ותוך זמן קצר מת מפצעיו. לפני עשור נרצח אחיו, צביקה אדלשטיין ז"ל, על ידי שכן בהתקף פסיכוטי. הנרצח עצמו שוחרר לפני כחודש מהכלא. מחקירת האירוע עולה כי ככל הנראה מדובר בסכסוך מקומי שבין שתי חבורות, במהלכו אחד המעורבים שלף סכין ודקר את בן ה-21 בחזהו. הדוקר נמלט מהמקום והקבוצה כולה נעלמה.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת