הותר לפרסום: רצח את זוגתו - והניח פרחים על גופתה

בית המשפט בכפר סבא התיר היום לפרסום את פרטי פרשת הרצח המזעזע שאירע בשבוע שעבר בפתח תקווה. תושב העיר ויטלי מיכלוב חשוד שרצח את זוגתו אולגה סורינוב ורק לאחר מספר ימים הזעיק את המשטרה למקום. השוטרים גילו את הגופה, כשעליה פרחים. מיכלוב נעצר אמש, לאחר מרדף ממושך

שופטת בית משפט השלום בכפר סבא מירב בן ארי, נעתרה היום לבקשת המשטרה להסיר את צו איסור הפרסום על פרטי רצח שאירע לפני כשבוע וחצי בפתח תקווה. בית המשפט האריך את מעצרו של החשוד ברצח זוגתו בשבעה ימים.

תושב העיר ויטלי מיכלוב, בן 41, התקשר בבוקר יום שלישי בשבוע שעבר למשטרה והודיע כי רצח את בת זוגו, אולגה סורינוב, בת 32, מספר ימים לפני השיחה. מיכלוב אף נתן לשוטרים את כתובתו, הודיע שיש מפתח לבית בתיבת הדואר, וניתק.

כוחות גדולים שהוזעקו אז למקום איתרו את גופתה של סורינובה על המיטה, עטופה בסדין ועליה זרי פרחים, כשהיא במצב ריקבון מתקדם. החשוד, שהתקשר למשטרה, לא היה בדירה ונעצר רק אמש, אחרי מצוד נרחב במשך מספר ימים. בגלל המרדף אחריו, יצא באותו יום צו איסור פרסום נרחב על הפרשה, שכאמור הוסר היום.

רס"ב יצחק אלבז, ראש צוות חקירת הרצח, סיפר לחדשות 2 באינטרנט כי מיכלוב הודה בפרטי הרצח ושיחזר את האירוע. "הוא התקשר למשטרה והודיע שרצח את חברתו שבוע לפני. צוות החקירה שהגיע לבית זיהה את הגופה עטופה בסדין ושקיות ניילון, כשמונח לצידה זר פרחים ומכתב אהבה", אמר. "לאחר הודעתו למשטרה הוא נעלם".

"צוות החקירה בשיתוף בלשים של משטרת פתח תקווה התמקדו בחיפושים אחריו", הוסיף רס"ב אלבז. "מידע וראיות אחרות קשרו אותו לבת ים לשם ברח. אתמול איתר אותו צוות החוקרים בטיילת בבת ים. כשזיהה את השוטרים, הושיט את ידיו, הסכים למעצר ואמר 'אני לא עושה בעיות'". לאחר מכן, כאמור, שיחזר מיכלוב את המעשה.

עינת, שכנה של בני הזוג, סיפרה לחדשות 2 באינטרנט כי "הם גרו כאן בחצי השנה האחרונה, היו זוג שקט, לא שמענו מריבות או משהו דומה. לא ראיתי את בן הזוג כבר שבועיים. לא הרחנו ולא שמענו כלום, לא היה לנו שום מושג. רק כשהמשטרה הגיעה הבנו שהיה כאן רצח". 

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת