צפו: אב מכה את בתו בכותל המערבי

תושב צרפת, יהודי מזוקן, תועד במצלמות האבטחה של הכותל המערבי כשהוא מכה באלימות רבה את בתו במדרגות המובילות לאתר הקדוש. מאבטחי הכותל ושוטרי משטרת ירושלים שהיו בקרבת מקום השתלטו עליו והעבירו אותו לחקירה, בסיומה הוא שוחרר וגורש מישראל. המשטרה העבירה למשטרת צרפת ולאינטרפול את פרטיו של האב המכה להמשך מעקב

זה קרה לפני כשבועיים, במדרגות המובילות לכותל המערבי בירושלים. העוברים והשבים במקום נדהמו לראות תייר מצרפת, יהודי חרדי, המכה את בתו באלימות רבה.

התיעוד שלפניכם, שצולם במצלמות האבטחה של הכותל, הגיע אלינו באמצעות גולש בפייסבוק של חדשות 2. בסרטון ניתן לראות כיצד האב סטר לבתו מספר פעמים והפיל אותה לקרקע. כאשר הבת ההמומה מתאוששת וקמה על רגליה, דוחף אותה האב שוב ומפיל אותה לרצפה.

אזרחים שחלפו במקום הבחינו במתרחש ועיכבו את האב המכה עד להגעת מאבטחי הכותל ושוטרים ממשטרת ירושלים שהיו בקרבת מקום. האב נעצר ונחקר תחת אזהרה במשטרת ירושלים, ובין היתר נגבתה עדות גם מאם המשפחה ומהבת שהוכתה. ולאחר שהתברר כי מדובר באזרח צרפת – הוא שוחרר וגורש מישראל.

ממשטרת ירושלים נמסר בתגובה כי "בימים אלה מועברים חומרי החקירה לשלטונות הרווחה בצרפת, וכן לאינטרפול, על מנת שימשיכו בפיקוח על המשפחה ועל האב החשוד בהכאת בתו".

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת