גם הפרקליט של משפחת מוסלי נחקר במשטרה

הפרקליט הפלילי הבכיר, המייצג את ארגון הפשע מזה שנים, שוחרר בערבות עצמית בתום חקירתו. "מדובר בדברי בלע מרושעים וחסרי אחיזה במציאות", אמר בתגובה לחקירה עורך דינו, מוטי כץ. בשבוע שעבר עצרה המשטרה את ראש ארגון הפשע יוסי מוסלי ו-20 מאנשיו

אילוסטרציה (רויטרס)

יומיים לאחר שהמשטרה פשטה על ארגון הפשע של משפחת מוסלי ועצרה 20 בני אדם, בהם ראש הארגון יוסי מוסלי, נחקר פרקליט פלילי בכיר המייצג מזה שנים את ארגון הפשע - כך התיר הבוקר (חמישי) לפרסום בית משפט השלום בתל אביב.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת

במהלך חקירתו הכחיש הפרקליט הבכיר את החשדות מכל וכל ואף הציע לחוקרים להיבדק בפוליגרף ובתום חקירה שוחרר בערבות אישית. עו"ד מוטי כץ, המייצג את הפרקליט הבכיר, אמר לחדשות 2 Online: "יש לי הרבה יותר מיסוד להניח כי מדובר בדברי בלע מרושעים וחסרי אחיזה במציאות שהוטחו בעמית למקצוע".

בשבוע שעבר פשטה המשטרה על מספר מוקדים מוקדים ברחבי הארץ, לרבות תל אביב, אילת ורמלה ועצרו את החשודים מארגון הפשע של משפחת מוסלי. הם מעורבים על פי החשד בשורה ארוכה של עבירות אלימות חמורות ובראשן שלושה חיסולים שבוצעו בשנים האחרונות על רקע סכסוכים עם ארגון הפשיעה היריב של משפחת אברג'יל. 

יוסי מוסלי בבית המשפט (חדשות 2)

ההתפתחות בחקירה - בזכות עד המדינה

אחד ממעשי הרצח המיוחס לחלק מהחשודים הוא חיסולם של העבריינים אוהד פרנקו ודניאל סמרה, שנורו למוות בשנת 2012 בלב ראשון לציון. בין שאר ממצאי החקירה שקשרו את העצורים למעשה, היה גם כלי הנשק ששימש את המתנקשים בביצוע המעשה.

באותה שנה חוסל גם הצעיר בר כהן, שהוצא להורג בירי בראשו בחורשה בבת ים. בעקבות האירוע, הורה המטה הארצי של המשטרה לחלק את החקירה בין שתי היחידות המרכזיות - תל אביב ומרכז. אלה פתחו בחקירה סמויה של הפרשות תחת איסורי פרסום גורפים.

התפנית המשמעותית בחקירה חלה עם גיוסו של עד מדינה שסייע לחוקרים לקשור בין המעורבים לשלושת מעשי הרצח. בין העצורים נמנים גם מי שהמשטרה מגדירה דמויות בכירות בארגוני פשיעה.