עבריין מוכר איים לרצוח את אחיין ה"באבא אלעזר"

הרב משה תורג'מן, אחיינו של הרב המנוח אלעזר אבוחצירא, נקלע לעימות עם אחד משכניו המוכר למשטרה. בשיא העימות איים ש"יישחט אותו". הרב הגיש תלונה במשטרה, שם פתחו בחקירת נסיבות האירוע

הדוד, הרב אבוחצירא ז"ל (בחדרי חרדים)

חסידיו של הרב אלעזר אבוחצירא - "באבא אלעזר" - שנדקר לאחרונה למוות עדיין מתקשים להתמודד עם מותו של המקובל - והלילה קיבל אחיינו, הרב משה תורג'מן מנתניה, איומים על חייו מצד עבריין מוכר.

האירוע התרחש אמש, כשתורג'מן עשה דרכו לכיוון ביתו בשיכון הדרום שבעיר. במקום התפתח ויכוח בינו לבין העבריין, שמתגורר בקרבת מקום לביתו. הרוחות בין השניים התלהטו, עד שבשיא חילופי הדברים ביניהם איים אותו עבריין על הרב תורג'מן ש"יישחט אותו".

הרב מיהר להגיש תלונה משטרה. בשיחה עם חדשות 2 באינטרנט סיפר בנו של תורג'מן, מאיר: "העבריין הזה היה מסומם. יש לו כלב מסוכן מאוד והוא נוהג לשחרר אותו חופשי. הוא התנפל על מישהו ואבא ביקש ממנו לטפל בזה, ואז הוא קילל אותו ואיים לרצוח אותו".

דודו של תורג'מן, הרב אלעזר אבוחצירא, היה נכדו של ה"באבא סאלי". בתגובה על התקרית הלילה, מסר דובר מרחב שרון: "הוגשה תלונה בתחנת המשטרה בנתניה, שם נפתחה חקירה".

הדוקר מועמד לדין - למרות חוות דעת שאינו כשיר לכך

לפני כשבוע הוגש בבית המשפט המחוזי בבאר שבע כתב אישום נגד אשר דהאן, בגין דקירתו למוות את הרב אלעזר אבוחצירא.

על פי כתב האישום, אשר דהאן נמנה במשך שנים ארוכות על חסידיו של "הבאבא אלעזר" ונהג להתייעץ איתו הנושאים שונים. בין היתר מפורט כי דהאן אף גילה לרב כי אשתו בוגדת בו וכי הוא מעוניין להתגרש, אך הרב המליץ לו להמשיך לחיות עם אשתו.

לאחר שקיבל את העצה, חשב הנאשם כי מדובר בהנחיה מוטעית שנבעה שחמדת ממון, ועל פי כתב האישום החליט כי להרגו. כתב האישום מתאר כיצד לקח דאהן סכין באורך 24.5 סנטימטר מהחדר של בנו, והסתיר אותה בתיק התפילין שנשא.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת