צעיר נדקר למוות בקריית אתא - עשר שנים לאחר שאחיו נרצח

מתן אדלשטיין בן 21, תושב הקריות המוכר למשטרה, נמצא דקור הערב ברחוב בקריית אתא. הוא נפצע באורח אנוש ותוך זמן קצר מת מפצעיו. רק לפני כחודש הוא שוחרר מהכלא. החשד: נרצח כחלק מסכסוך בין חבורות

חשד לרצח לאור היום: מתן אדלשטיין בן ה-21, תושב הקריות המוכר למשטרה, נדקר הערב ברחוב בקריית אתא. הוא נפצע באורח אנוש ותוך זמן קצר מת מפצעיו.

הפרמדיק ערן גולדשטיין, שהיה בצוות ניידת טיפול נמרץ שהגיעה ראשונה לאירוע, סיפר לחדשות 2 באינטרנט כי "הדקור נמצא ברחוב. התחלנו בפעולות החייאה ולאחר קצת יותר מחצי שעה ללא תגובה נאלצנו לקבוע את מותו בשטח. הוא נדקר בפלג גופו העליון. ברחוב ישנה התקהלות גדולה. הבנתי שהוא גר ברחוב הזה והוא מוכר לכל האנשים פה".

לפני עשור נרצח אחיו, צביקה אדלשטיין ז"ל, על ידי שכן בהתקף פסיכוטי. הנרצח עצמו שוחרר לפני כחודש מהכלא. מחקירת האירוע עולה כי ככל הנראה מדובר בסכסוך מקומי שבין שתי חבורות, במהלכו אחד המעורבים שלף סכין ודקר את בן ה-21 בחזהו. הדוקר נמלט מהמקום והקבוצה כולה נעלמה.

אתמול אירע רצח אחר, במלון "דן פנורמה" בתל אביב. ג'ון פול סבסטיאן, אזרח אוסטרלי, חשוד שרצח באכזריות רבה אשתו, כבת 50. היום הוארך מעצרו בעוד שמונה ימים. בדיון בעניינו, גולל נציג המשטרה את ההתרחשויות בזירת הרצח - זמן קצר לאחר המעשה. הוא סיפר כי כשנכנס לחדרם של בני הזוג, מצא את החשוד יושב על המיטה שעליה הונח גם הסכין שככל הנראה שימש לדקירה, וכי בגדיו היו מגואלים בדמה של אשתו.

על ההסברים שניסה סבסטיאן לספק למעשיו סיפר נציג המשטרה: "בתחילת החקירה הוא העלה טענה של הגנה עצמית. מהר מאוד, כהוצגו לפניו ראיות המוכיחות את ההיפך הוא שינה את גרסתו והסביר מהיכן הביא את הסכין ומדוע דקר את הקורבן. הוא אף ציין שהיא ניסתה להתגונן".

מיאודובסקי סיפר כי החשוד טען שרצח את אשתו מכיוון שהיא "שלטה עליו כבר מספר שנים, באמצאות ייפוי כוח שהיא לא הסכימה לבטל. לשוטרת הראשונה שהגיעה הוא אמר שהיא סוכנת אויב, ובמהלך חקירתו טען שהיא האכילה אותו בשר אדם".

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת