התייר רצח את אשתו ואמר לשוטרים: "היא מאכילה בבשר אדם וסוכנת אויב"

בבית משפט השלום בתל אביב הוחלט להאריך בשמונה ימים את מעצרו של ג'ון פול סבסטיאן האוסטרלי, שדקר למוות את רעייתו במלון "דן פנורמה". בשל הטענות ההזויות שהעלה לפני השוטרים והחוקרים, הוא יישלח להסתכלות פסיכיאטרית

ג'ון פול סבסטיאן (חדשות 2)

ג'ון פול סבסטיאן, האזרח האוסטרלי החשוד ברצח רעייתו אתמול בטיילת בתל אביב, ימשיך לשהות מאחורי סורג ובריח. בבית משפט השלום בתל אביב הוחלט להאריך את מעצרו בשמונה ימים.

בדיון בעניינו, גולל נציג המשטרה, אריק מיאודובסקי, את ההתרחשויות בזירת הרצח במלון "דן פנורמה" - זמן קצר אחרי המעשה. הוא סיפר כי כשנכנס לחדרם של בני הזוג, מצא את החשוד יושב על המיטה שעליה הונח גם הסכין שככל הנראה שימש לדקירה, וכי בגדיו היו מגואלים בדמה של אשתו.

על ההסברים שניסה סבסטיאן לספק למעשיו סיפר נציג המשטרה: "בתחילת החקירה הוא העלה טענה של הגנה עצמית. מהר מאוד, כהוצגו לפניו ראיות המוכיחות את ההיפך הוא שינה את גרסתו והסביר מהיכן הביא את הסכין ומדוע דקר את הקורבן. הוא אף ציין שהיא ניסתה להתגונן".

מיאודובסקי סיפר כי החשוד טען שרצח את אשתו מכיוון שהיא "שלטה עליו כבר מספר שנים, באמצאות ייפוי כוח שהיא לא הסכימה לבטל. לשוטרת הראשונה שהגיעה הוא אמר שהיא סוכנת אויב, ובמהלך חקירתו טען שהיא האכילה אותו בשר אדם".

לפי המשטרה, בדיקה פסיכיאטרית ראשונית העלתה חשש למצב פסיכוטי שלו היה סבסטיאן נתון בשעת המעשה. בתום הדיון, פרט להארכת מעצרו, הוחלט להעביר את סבסטיאן להסתכלות פסיכיאטרית בבית החולים "אברבנאל" - שממצאיה יידונו בישיבה הבאה בתיק.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת