ה"קוד" הסודי של מרגול בשידור חי

בשידור חי, בשעת צפיית השיא, באחת התכניות הנצפות ביותר בישראל, שאלה מרגלית צנעני את לירון רמתי "מה היה אומר על זה שגיב טיירי?". הרבה אנשים לא הבינו מה פשר ההערה, אך כעת מתברר - מדובר בשמו של "חייל" של מולנר שיושב בכלא, ואיזכור שמו היה לכאורה קוד שסוכם בין מרגול לעבריינים שלום דומרני ומיכאל חזן

עוד הסתעפות בפרשת מרגול. כעת מתברר שהזמרת לא תיקשרה עם עבריינים רק מאחורי הקלעים, אלא ממש בשידור חי של התכנית "כוכב נולד". את הידיעה מביא הבוקר העיתון "ידיעות אחרונות".

אחרי הופעה של הזמר לירון רמתי, שהגיע בהמשך לגמר התכנית, שאלה צנעני את השאלה התמוהה "מה היה אומר על זה שגיב טיירי?". רבים מהצופים ומהאנשים המעורבים בתכנית תהו על אזכור השם האלמוני, אך לטענת המשטרה, היה זה צופן מוסכם בין צנעני לעבריינים מיכאל חזן ושלום דומרני.

על פי החשד, אחרי שחזו חזן ודומרני בהצלחה המטאורית לה זכה הזמר עומר אדם, החליטו השניים להקים סוכנות זמרים משלהם, ולהחתים בה את פליטי התכנית. השניים גייסו לכאורה את מרגול שתעזור להם בשכנוע הזמרים להפר את החוזה עם "טדי הפקות", להם הם מחויבים במסגרת התכנית, ולחתום בסוכנות שלהם, תמורת אחוזים מההכנסות שתקבל הזמרת. אזכור שמו של טיירי, לטענת השוטרים, היה איתות של מרגול לפיו היא מסכימה לעסקה.

עוד טוענים בפרקליטות שמרגול כלל לא התרשמה מהזמר לירון רמתי, אך לכאורה, מרגע שביקשו ממנה העבריינים לקדמו, החלה הזמרת להרעיף עליו שבחים ולקדמו בתכנית. אחרי הופעתו האחרונה בגמר של רמתי, בו הוא הפסיד, אמרה מרגול בהתלהבות "מחר הוא מתחיל לעבוד, תאמינו לי, אני יודעת". ככל הנראה, הייתה לה סיבה נוספת לומר את הדברים.

מקשת וטדי הפקות נמסר בתגובה כי "פרשת מרגול מצערת. יחד עם זאת, חשוב להדגיש: מכתב האישום ומן המשטרה עולה בבירור כי בפועל לא הייתה כל פגיעה בתכנית כוכב נולד. ייתכן כי אכן היו כוונות כאלו או אחרות לגבי המתמודדים, אולם דבר לא התממש".

"כל מתמודדי העונה מיוצגים וחתומים בטדי הפקות לתקופה ארוכה. טדי הפקות היא המחליטה היחידה, לגבי המשך דרכם", נמסר עוד. "אין לנו כל מידע לגבי כוונות אלו או אחרות. יחד עם זאת, יש לנו ידיעה ברורה לגבי העובדות הנוגעות לכוכב נולד". 

הבוקר: כתב אישום נגד מרגול

פרטים חדשים מכתב האישום שיוגש הבוקר נגד הזמרת מרגלית צנעני נחשפו אמש במהדורה המרכזית. בכתב האישום יפורט כיצד אמרגנה לשעבר אסף אטדגי נעתר לאיומים ואיפשר הופעה פרטית של הזמר הצעיר עומר אדם בהנחה משמעותית.

על פי המפורט בכתב האישום, מתברר כי במסגרת האיומים שהפעילה לכאורה מרגול באמצעות העבריין מיכאל חזן, אטדגי נתן לחזן כרטיסים להופעות של עומר אדם בקיסריה. מדובר בכרטיסים היקרים ביותר, בשווי אלפי שקלים.

במקרה אחר, נאלץ אטדגי במסגרת האיומים להסכים לשלוח את עומר אדם להופעה פרטית באירוע משפחתי בהנחה מפליגה של אלפי שקלים.

אתמול: דומרני שוחרר למעצר בית

אחרי שנעצר בשבוע שעבר בקול תרועה רמה במסגרת פרשת מרגול, אתמול החליטה המשטרה בצעד מפתיע לשחרר את העבריין שלום דומרני ממעצר. דומרני נשלח למעצר בית במושב עוצם בדרום.

דומרני נחשד בכך ששיתף פעולה עם צנעני בהפעלת גורמים עברייניים שסחטו את אמרגנה של מרגול, אסף אטדגי. ביחידה הכלכלית של המשטרה ובפרקליטות ערכו דיונים אינטנסיביים במהלך סוף השבוע בשאלה אם יש מקום להגיש כתב אישום נגד דומרני, אולם בסופו של דבר הוחלט לשחררו בשלב זה למעצר בית.

"זאת פשוט בדיחה", אמר לחדשות 2 באינטרנט פרקליטו של דומרני, עו"ד משה שרמן. "ביום חמישי הם הלכו על הארכת מעצר של חמישה ימים, וכבר אז אמרתי שאין נגדו ראיות. אמרתי לשופטת: 'יצמחו לי שערות על כף היד אם יהיה כתב אישום'. חומר הראיות לא משקף מאומה. כפי ששלום דומרני שוחרר, אין שום סיכוי שמרגול תישאר במעצר".

עורך הדין הוסיף כי "התיק הזה שווה כקליפת השום. אין לו שום קשר לפרשייה הזו, ולא ברור לי למה שלום דומרני לא יכול לדבר עם אנשים. המשטרה פשוט ירדה מדעתה".

רוצים לקבל עדכונים נוספים בפרשת מרגול? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק