צפו: ירון אילן מתייחס לחקירת המשטרה

אחרי המעצר המתוקשר אמש של מנחה הטלוויזיה והרדיו, אמר הבוקר ירון אילן כי "עניתי לשאלות החוקרים, ואני לא יכול לפרט מעבר". אילן נחקר באזהרה ביאח"ה בחשד למעורבות בפרשת הסחיטה באיומים בה מעורבת גם מרגלית צנעני

בפעם הראשונה מאז נחקר אתמול ביחידה הארצית לחקירות הונאה, שוחח מגיש הטלוויזיה ירון אילן עם כלי התקשורת. אילן נעצר בחשד למעורבות בפרשת הסחיטה באיומים בה חשודה הזמרת מרגלית צנעני.

רוצים לקבל עדכונים נוספים בפרשת מרגול? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק

"הוזמנתי להיחקר במשטרה, עניתי לשאלות החוקרים. זה כל מה שאני יכול להגיד עכשיו", אמר אילן. על פי הידוע, בידי המשטרה ישנן ראיות לפגישה משולשת שהתקיימה בביתה של צנעני, עם העבריין מיכאל חזן. השלושה עסקו "בכיוונים ואופקים חדשים לשדרן".

עורך דינו של אילן, אלי כץ, מסר לחדשות 2 באינטרנט כי "בניגוד לכל מינהל תקין, לא נמסר לי דבר על החקירה ולא בעקבותיה. מבירור שערכתי - אין בהכרח קשר בין חקירתו לבין פרשת צנעני".

חקירתו של אילן אמש אינה ההסתבכות הראשונה שבה נקשר שמו. לפני כשנתיים התברר כי הוא נקלע לחובות כבדים, בעקבות התמכרות להימורים. פרסומים בכלי תקשורת שונים אודותיו ציירו אותו כאדם בעל דפוסי התנהגות פזרניים שנהג להתחמק מתשלום חובות, חרף הבטחות ולמרות עיקולים שהוטלו על נכסיו.

במסגרת אותה הפרשה, הגישה חברת "פועלים אקספרס" בקשה להכריז על אילן כפושט רגל, אחרי שצבר חוב של 140 אלף שקלים אליה.  

פרשת מרגול - העדכונים האחרונים:

יוסי בן דוד בריאיון בלעדי: לסחוט? אולי תפוזים

בנה של מרגול שוחרר למעצר בית

הערעור נדחה: מרגול נשארת במעצר