חשד: אנס במשך חצי שנה בת 13 שפגש באינטרנט

במשטרה חוקרים חשד לפרשת אונס חמורה באזור הצפון. על פי החשד, גבר בן 30 יצר קשר עם נערה בת 13 דרך האינטרנט, דרש ממנה לבצע בעצמה מעשים מגונים ואף נפגש עימה ואנס אותה. החשד החמור נחשף לאחר שאחותה גילתה התכתבות בין השניים ו"סרטים לא נאותים" במחשב הביתי

נמצאו התכתבויות בין השניים במחשב. אילוסט (חדשות 2)

חשד לאירוע חמור של תקיפת קטינה בחסות האינטרנט: המשטרה עצרה גבר בן 30 מהצפון, בחשד לאונס ילדה בת 13, תושבת אחד מיישובי העמקים. המקרה נחשף לאחר שאחותה של הילדה איתרה התכתבויות בין השניים במחשב הביתי.

בני משפחתה של הנערה הגישו תלונה בתחנת עפולה, לאחר שאחת מבנות המשפחה מצאה במחשב סרטים לא נאותים והתכתבויות שבוצעו בין גבר בן 30 ואחותה בת ה-13. מחקירה ראשונית עולה כי הגבר שמתגורר באותו היישוב, התכתב לאורך יותר מחצי שנה עם הילדה.

על פי החשד, במהלך מערכת היחסים ביניהם, דרש החשוד מהקטינה שתבצע בעצמה מעשים מגונים. בנוסף התגלה כי הגבר קיים יחסים עם בת ה-13 - מעשה המוגדר על פי החוק כעבירת אונס בכל מקרה, גם אם הקטינה הסכימה למעשה.

חוקרי משרד הרווחה שוחחו עם הילדה וגבו ממנה פרטים נוספעים על החשדות החמורים ועל מערכת היחסים שהייתה ביניהם. החשוד עצמו נעצר לחקירה, והיום הוארך מעצרו בבית המשפט בנצרת ל-3 ימים נוספים.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת