צפו: המפגש המפחיד בין החייל של מולנר לאמרגן של מרגול

העבריין בן כהן, האיש שמזוהה יותר מכל עם ראש ארגון הפשע עמיר מולנר, תועד במצלמת חדשות 2 כשהוא משוחח עם אסף אטדגי, אמרגנה של מרגול, לאחר מעצרה. המפגש יוצא הדופן התקיים בחתונה שנערכה בשבוע שעבר, בה הופיע הזמר עומר אדם, במהלכה הבהיר כהן לאמרגן מי בעיניו הוא קורבן הסחיטה האמיתי בפרשה. צפו בתיעוד

מפגש יוצא דופן בין אמרגנה של הזמרת מרגלית צנעני, לבין בן כהן, חייל של ראש משפחת הפשע עמיר מולנר, נקלט בסוף השבוע בעדשות מצלמת חדשות 2. בחתונה שנערכה בשבוע שעבר, לאחר מעצרה של צנעני, נראה העבריין בן כהן, האיש שמזוהה יותר מכל עם ראש ארגון הפשע עמיר מולנר, כשהוא משוחח עם אסף אטדגי, אמרגנה של מרגול, ומבהיר לו מי בעיניו הוא קורבן הסחיטה האמיתי בפרשה.

הדברים נאמרו תוך כדי הופעתו של הזמר עומר אדם, ששר ברקע "אותי אל תאהב, תאהב אותה!". הנה עיקרי הדברים: "אתה אטדגי, אה? בוא רגע, בוא", אמר כהן לאמרגן של כוכבת הזמר המזרחי. הוא לקח אותו למקום שבו נאספו כמה מחבריו ואמר להם: "הנה חבר של מרגול. מסכנה. חיים שלנו! הכל טוב?".

האמרגן, שנראה מעט מבוהל, השיב לו: "בעזרת השם, הכל בסדר. בעזרת השם ובישועתו". כהן, חייל של מולנר, הדגיש באוזניו: "(אנחנו) אוהבים אותה!". אטדגי, שנראה מנסה להיחלץ מהסיטואציה, אמר: "גם אני אוהב אותה" - וזכה לתגובה מצד כהן: "אותי אל תאהב, תאהב אותה!". האמרגן השיב לו: "אני מת עליה. היא כמו אמא שלי".

מרגול נשארת במעצר

בתוך כך, מעצרה של הזמרת מרגלית צנעני הוארך היום בארבעה ימים נוספים. נציג המשטרה אמר בפתח הדיון כי אתמול נחקרה צנעני עד השעה 22:00. "זוהי פרשה עם ראיות חזקות ומבוססות", ציין. "יש מספר פעולות חקירה שמחייבות את השארתה במעצר. אני מציג בפני בית המשפט את ההתקדמות הניכרת בימים האחרונים".

עורך דינה של הזמרת, ששי גז, אמר: "אני מבקש מהחוקרים להציג לי העובדות שמהוות את העבירה, מהי הסחיטה? מה היא ביקשה? בבוררות אין עבירה ואטדגי בחר את הבורר. לא הייתה אפילו מכה אחת או סטירה". 

ראתה את תמונת האסירה - ופרצה בבכי

בדיון בהארכת מעצרה היום, הראתה לראשונה הזמרת מרגלית צנעני סימני שבירה ופרצה בבכי, וזאת לאחר שתמונת המעצר שלה, כפי שהודלפה ופורסמה אתמול בעיתונות, הוצגה בבית המשפט.

בתמונה אשר צולמה בכלא "נווה תרצה" בשבוע שעבר, נראית צנעני כשהיא תשושה ועייפה. לתמונה אף הוצמד מספר העצירה שלה. "זה מעשה מחפיר. בכל 30 שנות ניסיוני כסנגור לא ראיתי מקרה כזה", אמר עורך דינה ששי גז בריאיון לערוץ החדשות.

הוא הוסיף, "משטרה שלא יודעת לשמור על כבוד עצוריה, מן הראוי שלא תבקש להאריך את מעצרם". לראשונה ציין עו"ד גז כי "אני מניח שתהיה תביעה, נבדוק את כל ההתנהגות לאחר מכן". לדבריו, מרגול "לוקחת את זה מאוד קשה אבל היא חזקה והיא תעבור את התקופה הזו. היא מאמינה בחפותה".

 עו"ד גז פנה לנציג המשטרה בשאלה, "האם אכן החקירה מתנהלת באופן רגיל? ראית אתמול את התמונה בעיתון? איך היא הגיעה לשם?". הנציג אמר בתגובה: "אם צילמו את התמונה הזו, זה יצא מהשב"ס".

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת