מרגול תגיש תביעה על הדלפת התמונה

ששי גז, עורך דינה של מרגלית צנעני שתישאר במעצר עוד 4 ימים, אומר היום בריאיון לערוץ החדשות כי בכוונת הזמרת להגיש תביעה בגין תמונת המעצר שלה שהודלפה. "משטרה שלא יודעת לשמור על כבוד עצוריה, מן הראוי שלא תבקש להאריך את מעצרם", אמר

בדיון הארכת מעצרה היום, הראתה לראשונה הזמרת מרגלית צנעני סימני שבירה ופרצה בבכי. ייתכן שאחת הסיבות לכך הייתה הצגת תמונת המעצר שלה, כפי שהודלפה ופורסמה אתמול, בבית המשפט.

בתמונה אשר צולמה בכלא "נווה תרצה" בשבוע שעבר, נראית צנעני כשהיא תשושה ועייפה. לתמונה אף הוצמד מספר העצירה שלה. "זה מעשה מחפיר. בכל 30 שנות ניסיוני כסנגור לא ראיתי מקרה כזה", אמר עורך דינה ששי גז בריאיון לערוץ החדשות.

הוא הוסיף, "משטרה שלא יודעת לשמור על כבוד עצוריה, מן הראוי שלא תבקש להאריך את מעצרם". לראשונה ציין עו"ד גז כי "אני מניח שתהיה תביעה, נבדוק את כל ההתנהגות לאחר מכן". לדבריו, מרגול "לוקחת את זה מאוד קשה אבל היא חזקה והיא תעבור את התקופה הזו. היא מאמינה בחפותה".

"המשטרה איבדה את החמלה"

לגבי עצם הדיון, בסופו הוארך מעצרה של הזמרת בארבעה ימים, אמר עו"ד גז: "היום המשטרה הודתה לראשונה שבוררות אינה עבירה פלילית ומרגלית צנעני לא עשתה עבירה פלילית בעובדה שעשתה בוררות. וזה נאמר בבית המשפט".

"מרגלית צנעני טוענת לחירותה ושידה לא במעל", ציין. "אני בטוח שמהתיק הזה יישארו רק כותרות, אמירות של המשטרה וישתייך לסטטיסטיקה של עוד מעצר ללא כתב אישום".

הוא הוסיף, "המשטרה איבדה את החמלה. איבדנו את החמלה. לעצור אישה בגיל הזה ללא עבר פלילי... כל אחד מבין שלא ניתן לחשוד בה שהיא מסוכנת, שהיא יכולה לשבש חקירה. לא כל חקירה צריכה להיות מלווה במאסר".

"בית משפט בשבתו כבית משפט למעצרים הוא לא בודק אם עברה את העבירה או לא", הסביר. "הוא בודק חשד סביר שזה סף ראייתי נמוך מאוד. המשטרה עוברת אותו בקלות גם במקרים של אנשים חפים מפשע. היו המון מקרים שנעצרו אנשים ובסופו של דבר זה נגמר ללא כתב אישום".

"אותי אל תאהב, תאהב אותה!"

אמש פרסמנו במהדורה המרכזית תמונות מחתונה שנערכה בשבוע שעבר – אחרי שצנעני כבר נעצרה. על רקע הופעתו של הזמר עומר אדם נראה העבריין בן כהן, האיש שמזוהה יותר מכל עם עמיר מולנר, כשהוא משוחח עם אסף אטדגי ומבהיר לו מי בעיניו הוא קורבן הסחיטה האמיתי בפרשה.

"אתה אטדגי, אה? בוא רגע, בוא", אמר כהן לאמרגן של כוכבת הזמר המזרחי. הוא לקח אותו למקום שבו נאספו כמה מחבריו ואמר להם: "הנה חבר של מרגול. מסכנה. חיים שלנו! הכל טוב?". האמרגן, שנראה מעט מבוהל, השיב לו: "בעזרת השם, הכל בסדר. בעזרת השם ובישועתו". כהן הדגיש באוזניו: "(אנחנו) אוהבים אותה!". אטדגי, שנראה מנסה להיחלץ מהסיטואציה, אמר: "גם אני אוהב אותה" – וזכה לתגובה מצד כהן: "אותי אל תאהב, תאהב אותה!". האמרגן השיב לו: "אני מת עליה. היא כמו אמא שלי".

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת