הסנגור שלף את התמונה - מרגול פרצה בבכי

השופטת איטה נחמן האריכה את מעצרה של הזמרת מרגלית צנעני ב-4 ימים עד יום חמישי. חוקרי המשטרה אמרו כי ממצאי החקירה מבססים ומחזקים את החשדות בדבר מעורבותה בסחיטה באיומים של אמרגנה ושותפה אסף אטדגי. הזמרת נשברהה כשהוצגה תמונתה מיום המעצר ב"נווה תרצה"

מעצרה של הזמרת מרגלית צנעני הוארך היום בארבעה ימים נוספים, כך החליטה השופטת איטה נחמן.

נציג המשטרה אמר בפתח הדיון כי אתמול נחקרה צנעני עד השעה 22:00. "זוהי פרשה עם ראיות חזקות ומבוססות", ציין. "יש מספר פעולות חקירה שמחייבות את השארתה במעצר. אני מציג בפני בית המשפט את ההתקדמות הניכרת בימים האחרונים".

עורך דינה של הזמרת, ששי גז, אמר: "אני מבקש מהחוקרים להציג לי העובדות שמהוות את העבירה, מהי הסחיטה? מה היא ביקשה? בבוררות אין עבירה ואטדגי בחר את הבורר. לא הייתה אפילו מכה אחת או סטירה". עו"ד גז פנה לנציג המשטרה בשאלה, "האם אכן החקירה מתנהלת באופן רגיל? ראית אתמול את התמונה בעיתון? איך היא הגיעה לשם?". הנציג אמר בתגובה: "אם צילמו את התמונה הזו, זה יצא מהשב"ס".

עו"ד שחר חצרוני הציג לקראת סיום הדיון את תמונתה של מרגול שפורסמה אתמול בעמוד האחורי של ידיעות וצעק: "זו התפתחות החקירה?". ברגע זה נשברה מרגול ואף פרצה בבכי.

עוד לפני כן, בדיון אחר שנערך אתמול אודות ערעור שהגישו שני חשודים בפרשה, מיכאל חזן ועופר עמר, אנשיו של איש העולם התחתון עמיר מולנר - סיפק נציג המשטרה אמירה שייתכן שיש בה יכולת להעיד על החשדות המיוחסים למרגול. במקביל, מרגלית צנעני החליפה את פרקליטה ומעתה ייצג אותה עו"ד ששי גז.

ניצב-משנה אלון גרוסמן אמר אתמול בבית המשפט כי "מרגלית צנעני מגבירה את הלהבות על פי הצורך, מעדכנת את אותם עבריינים בכירים שאותם היא מכירה. היא אף קוראת להם חברים", אמר - והסביר כי "רק מעצרם של החשודים מנע את ה'שריפה', את הלהבות שאותן הגברת צנעני הבעירה".

במילים אחרות, לפי קצין המשטרה - בוצע מעצרם של שני העבריינים בדקה ה-90, לפני שפגעו בפועל באמרגנהּ של מרגול, אסף אטדגי. מאז סוף השבוע משמיעים החוקרים לצנעני הקלטות של שיחות שניהלה ושנאספו בהאזנות סתר עם אטדגי ועם שני העבריינים – בעיקר עם מיכאל חזן, שנחשב לאחד מבכירי חייליו של מולנר.

במאי התכנית כוכב נולד יואב צפיר, אמר הבוקר בבית המשפט: "באתי לתמוך במרגלית צנעני. אני לא שופט ולא יודע מה יהיה, אבל באתי להביע את תמיכתי".

"אותי אל תאהב, תאהב אותה!"

בהקשר זה, ראוי לשים לב היטב לתמונות מהחתונה שנערכה בשבוע שעבר – אחרי שצנעני כבר נעצרה. על רקע הופעתו של הזמר עומר אדם נראה העבריין בן כהן, האיש שמזוהה יותר מכל עם עמיר מולנר, כשהוא משוחח עם אסף אטדגי ומבהיר לו מי בעיניו הוא קורבן הסחיטה האמיתי בפרשה.

"אתה אטדגי, אה? בוא רגע, בוא", אמר כהן לאמרגן של כוכבת הזמר המזרחי. הוא לקח אותו למקום שבו נאספו כמה מחבריו ואמר להם: "הנה חבר של מרגול. מסכנה. חיים שלנו! הכל טוב?". האמרגן, שנראה מעט מבוהל, השיב לו: "בעזרת השם, הכל בסדר. בעזרת השם ובישועתו". כהן הדגיש באוזניו: "(אנחנו) אוהבים אותה!". אטדגי, שנראה מנסה להיחלץ מהסיטואציה, אמר: "גם אני אוהב אותה" – וזכה לתגובה מצד כהן: "אותי אל תאהב, תאהב אותה!". האמרגן השיב לו: "אני מת עליה. היא כמו אמא שלי".

חוקרי המשטרה טענו אתמול בבית המשפט שהחקירה, בכללותה, מבססת ואפילו מחזקת את החשדות לפחות נגד מקצת החשודים. קצין המשטרה דיבר במושגים של כתבי אישום ומעצרים עד תום ההליכים, אבל צריך לזכור שבסופו של דבר – כל הדברים, אם אכן קרו, לא הסתיימו במעשים. זהו אולי מזלם הגדול של החשודים, ובעיקר של מרגול.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת